Na powrót do szkoły nigdy nie jest za późno – szkoła Żak Chorzów.

Edukacja to klucz do sukcesu

Żyjemy w czasach, w których wykształcenie jest konieczne do podjęcia prawie każdej pracy. Jeśli chcemy się liczyć na rynku, nie możemy jej ignorować. Zazwyczaj jednak ogólne wykształcenie nie wystarczy. Liczy się konkretna wiedza i specyficzne umiejętności, których nie nabędziemy w każdej placówce oświatowej. Jeśli interesuje nas ciekawa paleta możliwości rozwojowych nie możemy skłaniać się ku pierwszej lepszej szkole. Ciekawą ofertę ma szkoła Żak Chorzów.

szkoła Żak Chorzów

Poza liceum ogólnokształcącym dla dorosłych, pomagającym uzupełnić niezbędną wiedzę ogólną, organizowane są tam też kursy i szkolenia na ponad 30 różnych kierunkach, będących atrakcyjną alternatywą dla studiów, a niewymagających świadectwa dojrzałości. Do szkoły można zapisać się bez egzaminów wstępnych i albo poprzestać na liceum, albo rozpocząć/kontynuować naukę na dowolnym kierunku w Szkołach Policealnych.
Poza szkołą w Chorzowie prowadzone są też inne ośrodki w ponad 80 miastach w całej Polsce. Plusem jest profesjonalna kadra i nowocześnie wyposażone pracownie. Wiedzę zdobywa się w przyjaznych warunkach a potem rzeczywiście wykorzystuje w pracy zawodowej.

 

Author: swietochlowicki.pl