Przychodnia SYNEXUS Katowice – w trosce o zdrowie – opinie

Historia przychodni

SYNEXUS to firma z wieloletnim doświadczeniem i międzynarodowym zasięgiem działania. Pierwsza przychodnia powstała w 1992r. w Wielkiej Brytanii, obecnie na świecie funkcjonuje 25 placówek. Przychodnie prowadza między innymi Akcje Promocji Zdrowia, w ramach których organizowane są bezpłatne badania kontrolne lub konsultacje medyczne.
Najważniejsze są jednak w związku z przychodnią SYNEXUS opinie pacjentów, a ci cenią ją sobie za pełen profesjonalizm, doskonale wykwalifikowaną kadrę i nowoczesny sprzęt.

Synexus – Oddział w Katowicach

SYNEXUS Katowice to jeden z siedmiu ośrodków działających na terenie Polski. Placówkę otwarto w 2009 roku, swoją siedzibę ma na ulicy Konckiego 1, w samym centrum miasta. Zarówno dogodna lokalizacja jak i nowoczesne wyposażenie ośrodka są jego niewątpliwymi atutami. Przychodnia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 14. Badania, które można w niej wykonać to bezpłatny pakiet kontroli kardiologicznej, bezpłatny pakiet badań kontrolnych przeciw cukrzycy, rozpoznanie zakażenia bakterią Clostridium difficile oraz kilka podstawowych badań kości i stawów.

 

Author: swietochlowicki.pl