Organizacja wesel i ślubów- konsultant ślubny.

Każda panna młoda marzy o idealnym ślubie, często jednak realizacja idealnej wizji pochłania zbyt dużo czasu i staje się źródłem ogromnego stresu. Aby tego uniknąć, warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego.

Kim jest konsultant ślubny?

Inaczej nazywany wedding planner. To doradca, wynajmowany w celu zorganizowania ceremonii ślubnej oraz uroczystości weselnych. To osoba, dla której stresujące planowanie, łatanie budżetu czy kryzysowe sytuacje to chleb powszedni. Para młoda może korzystać z usług konsultanta ślubnego w celu zorganizowania wybranych segmentów ślubu, a także wszystkich elementów, na jakie składa się organizacja wesela. Konsultant ślubny to osoba, wynajdująca odpowiednie miejsce na wesele, posiadająca talent biznesowy oraz znajomość technik negocjacji, a także współpracująca z gronem podwykonawców, zajmujących się np. cateringiem, oprawą muzyczną, dekoracją, oprawą fotograficzną i video.

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

– Oszczędzasz czas, dzięki czemu możesz cieszyć się zbliżającą, najpiękniejszą w Twoim życiu uroczystością.
– Każdy ślub jest oryginalny, planowany pod klienta indywidualnie, dzięki czemu jest niepowtarzalny i pozostaje na długo w pamięci gości.
– Możesz czuć się bezpiecznie, ponieważ organizacją ślubów zajmują się osoby doświadczone, posiadające wspomniane już umiejętności, takie jak na przykład talent biznesowy.

Author: swietochlowicki.pl