Do czego stosuje się papier antykorozyjny?

W przypadku, gdy planujesz długotrwały transport elementów metalowych – musisz pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu ich. Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup papieru antykorozyjny vci. Dostępny jest on w Excor w atrakcyjnej dla Klienta cenie. Z tego artykułu dowiesz się, gdzie jest wykorzystywany.

Papier antykorozyjny od Excor – zalety 

Oferowany papier antykorozyjny vci od Excor w pełni nadaje się do recyklingu i ponownego przetwarzania. Jego zaletą jest to, że jest bezpieczny dla środowiska. U nas dostaniesz papier antykorozyjny:

    • na rolce,
  • na wymiar,
  • ze wzmocnioną siatką,
  • krepowy,
  • z powłoką PE. 

Czy wiesz, dlaczego papier antykorozyjny tak znakomicie sprawdza się jako zabezpieczenie dla powierzchni metalowych? To dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Za ochronę elementów, które zapakowane są w ten materiał – odpowiada inhibitor korozji. Ujawnia się on w postaci bezwonnej, nietoksycznej i niewidocznej pary.

Na czym polega działanie technologii VCI?

Nie ma lepszej ochrony metali przed korozją niż zastosowanie technologii VCI, która na powierzchni danego elementu – tworzy specjalną powłokę hydrofobową. Odpowiedzialna jest ona za odpychanie cząsteczek wilgoci. Tym właśnie sposobem nie dopuszcza ich do chronionej części. Najlepszy papier antykorozyjny, który wykorzystuje tę technologię znajdziesz w ofercie Excor.

Przykładowe zastosowania papieru antykorozyjnego

Papier antykorozyjny to uniwersalne rozwiązanie, które stosowane jest w wielu branżach. Przykładowo używany jest jako przekładka w celu układania elementów wielowarstwowo. Ten produkt wykorzystywany jest także jako pochłaniacz wilgoci. Sprawdzi się w takich branżach jak np.:

  • przemysł maszynowy,
  • przemysł motoryzacyjny,
  • przemysł elektroniczny,
  • transport morski.

Proponowane produkty antykorozyjne Excor takie jak np. papier antykorozyjny dostępne są na naszej stronie. Dużą ich zaletą jest to, że mogą być wykorzystywane na różne sposoby. Charakteryzują się odpowiednią trwałością i elastycznością.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Excor?

Nie wiesz, na jaki papier antykorozyjny się zdecydować? Niech ta sprawa Cię już nie martwi. Nasi specjaliści zaproponują Ci najkorzystniejsze rozwiązanie. Twój ładunek będzie chroniony przez inhibitory korozji. Będziesz mieć 100% pewność, że produkty są odpowiednio zabezpieczone przed zniszczeniem. Skontaktuj się z nami już teraz. Nasi doradcy udzielą Ci dodatkowych informacji na temat poszczególnych materiałów. Gwarantujemy satysfakcję z zakupu!

 

Author: swietochlowicki.pl