Założenie spółki handlowej Warszawa. Można kupić gotową spółkę

Zanim nowo założona spółka rozpocznie swoją działalność na rynku, mogą minąć długie tygodnie. Zanim będzie mogła rozpocząć zarabianie pieniędzy, potrzebne będzie rozpatrzenie przez sąd sprawy związanej z procesem, jakim jest założenie spółki handlowej. Jest sposób na to, by na rynku biznesowym zaistnieć z dnia na dzień.

Dla niecierpliwych biznesmenów, którym zależy na szybkim zarobieniu pierwszych pieniędzy, powstała specjalna oferta gotowe spółki są jej przedmiotem. Warszawa ma wiele możliwości skorzystania z takiego rozwiązania. Polega ono na tym, że kupujemy gotową spółkę. Jest ona zarejestrowana, ma przypisane dla siebie numery: KRS, NIP i REGON. Dobry sprzedawca daje gwarancję, że takie przedsiębiorstwo nie mają na swoim koncie ani jednej przeprowadzonej wcześniej operacji gospodarczej. Gotowe spółki przeznaczone do sprzedaży nie posiadają również żadnych aktywów, nie zatrudniają pracowników i nie są związane żadnym zobowiązaniem handlowym.

Decydując się na kupienie spółki otrzymujemy, w zależności od oferty sprzedawcy, m. in.: pomoc w skompletowaniu odpowiednich dokumentów dotyczących transakcji, termin spotkania z notariuszem, odwołanie dotychczasowego zarządu kupowane spółki i powołanie nowego oraz złożenie do sądu rejestrowego KRS przygotowanego wcześniej wniosku.

 

Author: swietochlowicki.pl