Ciekawe miejsca w Świętochłowicach. Śląska Telewizja Miejska – ŚTM świętochłowice

W województwie Śląskim, w gminie Świętochłowice, leży miejscowość o tej samej nazwie – Świętochłowice. To urocza, niewielka miejscowość, która ma jednak sporo do zaoferowania. To miejsce, które można odwiedzić w celach turystycznych, ale też i miejsce gdzie warto się osiedlić.

Śląska Telewizja Miejska

Do jednych z najbardziej popularnych miejsc w tej miejscowości, należy śląska telewizja miejska, która znajduje się w samym centrum. To z tego miejsca nadawane są różne ciekawe programy telewizyjne, dokumenty i filmy, często związane z działalnością miasta. Dzięki telewizji można się dowiedzieć co ciekawego się obecnie dzieje w tym miejscu, jakie imprezy są planowane, a także obejrzeć relacje z różnych ważnych dla miasta wydarzeń.

ŚTM świętochłowice

Wszystko co się dzieje w mieście, budowa nowych obiektów, remonty dróg, imprezy cykliczne, to wszystko znajdzie się na łamach tej telewizji. ŚTM świętochłowice bardzo często zaprasza gości specjalnych, gwiazdy estrady, polityków, aktorów. Dzięki nim programy telewizyjne są jeszcze ciekawsze i przyciągają grono widzów przed telewizory. To co wyróżnia tą telewizję, to mała ilość reklam, a wiele konkretnej treści.

 

Author: swietochlowicki.pl