Kurs budowania zespołu

Kursy budowania zespołu, to głównie jednodniowe szkolenia, których cena za jedną osobę waha się najczęściej od 1200 do 1500 złotych, jednak może być niższa w zależności od ilości osób. Kursy takie kończą się najczęściej certyfikatem.
Często organizowane są w renomowanych hotelach, a w ich cenę wliczony jest nie tylko certyfikat, ale i również wyżywienie bądź przerwy kawowe.
Kurs budowania zespołu przeznaczony jest głównie dla kadr zarządzających, managerów, a także kierowników zespołów, których praca wymaga na co dzień wiele trudu i stresu, przemyślanych wyborów, a także odpowiedniej organizacji czasu.

 

Odbywają się one w formach wykładów i dyskusji. Program takich kursów obejmuje głównie takie zagadnienia jak: komunikacja w grupie, cechy efektywnego zespołu, zachowania w zespołach, ale i również wskazuje czym się kierować się, wybierając sprawnie funkcjonującą grupę.
Kursy budowania zespołu są często bardzo potrzebne aby poznać, czym kierują się podwładni oraz czego wymagają od swego pracodawcy, poprawić atmosferę w swej grupie, usprawnić pracę zespołu, a przez to zwiększyć obroty danej firmy.

Author: swietochlowicki.pl