Aktywnie przez cały rok. OSIR Skałka – lodowisko Skałka Świętochłowice

Prowadzenie zdrowego trybu życia, każdemu wyjdzie na dobre. Niezależnie od tego na jaką aktywność fizyczną się człowiek zdecyduje, ważne by dążył do obranego przez siebie celu, by był wytrwały i konsekwentny a poza tym by robił coś, co mu sprawia przyjemność.

OSIR Skałka

Każdy kto mieszka w Świętochłowicach, może przez cały rok być aktywny fizyczny, bo w miejscowości tej czynnie działa przez cały rok osir skałka. Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia wiele możliwości aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu i w zamkniętym budynku. Osir Świętochłowice to przede wszystkim basen, z którego mogą korzystać dorośli i dzieci a także lodowisko.

lodowisko Skałka Świętochłowice

Zimową porą lodowisko skałka, cieszy się ogromnym zainteresowaniem i nie ma się czemu dziwić, jazda na łyżwach doskonale wpływa na sylwetkę, wzmacnia odporność organizmu i daje mnóstwo radości. Lodowisko jest zawsze porządnie schłodzone, nawet gdy na zewnątrz panują dodatnie temperatury. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy, jeśli nie ma się swoich. Do dyspozycji są także kaski i ochraniacze, a osoby, które chcą się dopiero nauczyć jeździć na łyżwach, mogą skorzystać z lekcji nauki jazdy.

 

Author: swietochlowicki.pl