Pomoc dla zwierząt – schronisko Świętochłowice. Towarzystwo opieki nad zwierzętami Bytom

Każde miasto na świecie, boryka się z problemem bezdomnych zwierząt, przemykających chyłkiem po ulicach miasta. Jest to naprawdę ogromny problem nie tylko dla samych zwierząt, ale i dla ludzi.

schronisko Świętochłowice

Wielu z nich boi się bezpańskich psów, które zdziczałe mogą być agresywne. Dlatego w każdym większym mieście, powstało schronisko dla zwierząt, które zapewnia im miejsce do spania, jedzenie i opiekę. Tak też jest w miejscowości Świętochłowice. Tamtejsze schronisko Świętochłowice jest całkiem duże i czynnie działa na rzecz bezpańskich zwierząt.

towarzystwo opieki nad zwierzętami Bytom

Podchodzi ono pod towarzystwo opieki nad zwierzętami Bytom, jest jednym z jego oddziałów. Schronisko to bardzo często organizuje różne akcje, dzięki którym bezpańskie zwierzęta szybko znajdują nowe domy, a te co zostają w schronisku, mają ciepłe legowiska i smaczne jedzenie. Jest wielu wolontariuszy, którzy bardzo chętnie pomagają takim zwierzętom. Ich dobre serce, bardzo zwierzętom służy. Każdy może odwiedzić to schronisko, podarować coś zwierzakom, a może nawet wziąć jednego z nich do domu. To może odmienić całe życie, nie tylko nasze ale i zwierzęcia.

Author: swietochlowicki.pl