Gdzie ubezpieczyć się w Krzeszowicach? – lista miejsc

Zabezpiecz swoje mienie i zdrowie

Odpowiednie ubezpieczenia to nieodłączna część życia każdego, kto pragnie zabezpieczyć się przed negatywnymi skutkami zdarzeń, które mają związek, między innymi, z uszkodzeniem albo utratą mienia czy chorobą. Warto skorzystać z oferty ubezpieczeń, należy wybierać polecone i sprawdzone miejsca.

Ubezpieczenia Krzeszowice

Jeśli szukasz dobrego ubezpieczenia w Krzeszowicach, zapoznaj się z listą miejsc, które warto w tej kwestii odwiedzić:
1. Biela ubezpieczenia Krzeszowice, ul. Legionów Polskich 1 – biuro jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09 do 17. W ofercie znajdziesz wiele możliwości ubezpieczenia, między innymi:
– domów i mieszkań,
– komunikacyjne,
– NNW,
– dla przedsiębiorców.
2. Agencja Ubezpieczeniowa Anita Łukasiak, ul. Krakowska 17. W ofercie znajdziesz, między innymi, ubezpieczenia:
– OC, AC,
– majątkowe,
– na życie,
– rolne,
– od kradzieży.
3. Ubezpieczenia Izabela Chechelska, ul. Zimna Woda 09, czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08 do 18, a także w sobotę w godzinach od 08 do 13. W ofercie są ubezpieczenia, między innymi:
– komunikacyjne,
– NNW,
– domów i mieszkań.
Jeśli szukasz dobrego ubezpieczenia w Krzeszowicach, możesz bez obaw udać się w któreś z wyżej wymienionych miejsc. Dzięki doświadczeniu i wiedzy agentów na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Podsumowanie

Codziennie może zdarzyć się coś, co pociągnie za sobą ogromne straty finansowe i zdrowotne. Dlatego właśnie warto zapewnić sobie odpowiednie ubezpieczenie.

 

Author: swietochlowicki.pl