Spółki nie trzeba zakładać – sprzedaż gotowych spółek Wrocław

Zakładanie spółek jest czasochłonne. Na samo rozpatrzenie sprawy w Krajowym Rejestrze Sądowym potrzeba kilku tygodni. Jest to formalność, bez której spółka nie może rozpocząć działalności. To oznacza, że pomysł na biznes musi odleżeć swoje na półce, zanim zostanie zrealizowany.

Rynek jest jednak przygotowany na potrzeby niecierpliwych przedsiębiorców, którzy chcą zarabiać pieniądze niemal z dnia na dzień. Naprzeciw nim wychodzi sprzedaż gotowych spółek. Wrocław i inne miasta dają możliwość nabycia już zarejestrowanej firmy. Kupując taką spółkę nie trzeba martwić się o KRS, zabiegać o numer NIP i dopełniać formalności związanych z rejestrem REGON.

Wraz z kupioną spółką, w zależności od oferty przygotowanej przez sprzedającą ją firmę, otrzymujemy m. in.: wsparcie w skompletowaniu odpowiednich dokumentów dotyczących przeprowadzonej transakcji. Nie musimy martwić się umówieniem terminu spotkania z notariuszem. Również odwołanie dotychczasowego zarządu nabytej spółki i powołanie nowego należy do obowiązku sprzedawcy. Jest też szansa, że zajmie się on również złożeniem przygotowanego wcześniej wniosku do sądu rejestrowego KRS.

 

Author: swietochlowicki.pl