Szkolenie musi mieć odpowiedni catering – szkolenia dla firm Poznań

Każda firma dba o to, by jej pracownicy podnosili swoje kompetencje i zdobywali nowe umiejętności. Często więc organizowane są różnego rodzaju konferencje i spotkania warsztatowe. Organizując szkolenia dla firm nie można zapomnieć o cateringu.

Odpowiednio zaplanowany catering szkolenie zamieni w atrakcyjne spotkanie, którego uczestnicy wymienię się doświadczeniem i zdobędą nowe kompetencje. Szukając firmy, która go zapewni, warto skorzystać z opinii jej dotychczasowych klientów. Istotną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest dobre rozplanowanie poczęstunku na czas, w jakim odbywa się spotkanie. Jeśli program przewiduje przerwę obiadową, podany posiłek powinien być ciepły w momencie podania.

 

Kącik kawowy ze słodkim bufetem nie może świecić pustkami podczas przerwy, a na stolikach nie powinny zalegać brudne naczynia. Dużym wsparciem w takiej sytuacji jest obsługa eventu. Wiele firm cateringowych, którymi dysponuje Poznań, ma taką usługę w swojej ofercie. Warto zapytać, czy jest to jej standardem, czy dodatkiem, za który trzeba będzie dopłacić, by uniknąć uwikłania się w nieprzewidziane koszty.

 

Author: swietochlowicki.pl