Debata polityczna w KE.

Debata odbyła się przy całej Komisji Europejskiej. Tam zabierali głos politycy lewicowi, jak i również prawicowi. Politycy przeciwstawiają się władzy, uważali, że kraj jest niszczony. Wymiar Sprawiedliwości również zostaje niszczony od góry. A przecież Sąd Najwyższy nigdy nikomu nie wadził.

 

Za poprzednich władz, rządów polskich, system sadownictwa nie został tak naruszany jak dziś. Nieznajomość prawa szkodzi. Ignorantia nom omnis nocet. Społeczeństwo polskie jest w błędzie, gdyż nawet połowa nie zna swoich praw. Nie wie, że już od pierwszych urodzin posiadamy prawa.
Wypowiedź polityka z prawicowej partii pokazała, że zupełnie odbiega od prawa unijnego. Uważa, że Unia Europejska nie ma prawa ingerencji w państwo polskie i w to co się w nim dzieje. A to czysty blef, propaganda i stek kłamstw, jakie serwuje nam prawicowa partia. Ciężko doszukać się prawdy, gdy nawet nie próbujemy jej szukać. Liczy się to, że ktoś rzucił hasło, że Unia Europejska jest do niczego. I ludziom to wystarczy, wierzenie w kłamstwa.

Author: swietochlowicki.pl