Coaching – Katowice

Katowickie Centrum Psychologii i Coachingu powstało po to, aby pomagać ludziom w realizacji swych marzeń, obrać właściwy kierunku w życiu, dzięki któremu będzie można odkrywać swoje mocne strony. Jest więc doskonałą perspektywą dla ludzi, którzy, np. planują otworzyć swój własny biznes ale potrzebują pewnych wskazówek, bądź po prostu chcą usprawnić swoją pracę w zespole.
Bazuje ono głównie w 4 obszarach między innymi. life coachingu, który pomoże zadbać o samego siebie, superwizji- przeznaczonej specjalnie dla coachów, mentoringu- stworzonego głównie dla osób, którzy pragną otworzyć własną działalność gospodarczą, a także coachingu twórczości i innowacji -skierowanego przede wszystkim dla pracowników firm oraz klientów indywidualnych.

 

Katowickie Centrum Psychologii i Coachingu zatrudnia nie tylko dyplomowanych coach’ów APC, psychologów ze specjalnościami interpersonalnymi
i managerskimi, ale i również absolwentów filologii polskiej oraz pedagogów posiadających certyfikat coach. Jest więc nie tylko ofertą dla osób pragnących wykorzystać własne zdolności i skorzystać z jego usług, ale także dla osób dla których praca z innymi oraz pomoc innym jest prawdziwą pasją, posiadają wymagane kwalifikacje oraz chcą realizować się w zawodzie coach’a.

Author: swietochlowicki.pl