Autoklaw do gabinetu stomatologicznego wraz z serwisem

W gabinecie stomatologicznym zachowanie sterylności jest koniecznością. Dentysta nie może pozwolić sobie na żadne odstępstwa od tej zasady, gdyż w przeciwnym razie może dojść do zakażenia pacjentów różnymi chorobami. Stomatolog odpowiada za ich zdrowie, dlatego nie wolno mu używać tych samych narzędzi bez sterylizacji u więcej niż jednego pacjenta. W celu szybkiej i skutecznej sterylizacji sprzętu stomatologicznego wykorzystuje się autoklaw. Dowiedz się więcej o jego działaniu.

1. Autoklaw klasy B do gabinetu stomatologicznego

2. Autoklaw do sterylizacji narzędzi

Autoklawy klasy B wykorzystuje się w branżach, w których konieczna jest dokładna sterylizacji używanych narzędzi wielorazowych. Autoklaw kosmetyczny klasa B ogranicza ryzyko zakażenia klientem w salonie WZW, HIV oraz innymi patogenami przenoszonymi przez krew. Podobnie jest w przypadku gabinetów stomatologicznych. Proces sterylizacji jest kluczowy do zwalczania drobnoustrojów chorobotwórczych, w tym najpoważniejszych wirusów. Dzięki temu pacjent stomatologa może mieć pewność, że wizyta w gabinecie dentystycznym nie doprowadzi do pogorszenia jego stanu zdrowia. Dowiedz się, jak działają autoklawy medyczne i dlaczego dezynfekcja narzędzi jest tak ważna.

Autoklaw klasy B do gabinetu stomatologicznego

Do czego służy autoklaw? Dlaczego powinni z niego korzystać wszyscy dentyści? Przede wszystkim pacjenci powinni pamiętać, że autoklaw należy do podstawowych sprzętów stomatologicznych. Powinien znajdować się w każdym miejscu, w którym niezbędna jest sterylizacja narzędzi przed ponownym użyciem. Autoklaw medyczny dba o higienę w gabinecie i nie dopuszcza do rozprzestrzeniania się szkodliwych bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Z pomocą procesu sterylizacji wszystkie wielorazowe sprzęty stomatologiczne można szybko i dokładnie wyjałowić. Dzięki temu każdy pacjent ma zagwarantowane bezpieczeństwo podczas wykonywania różnych zabiegów i badań. Autoklawy usprawniają pracę stomatologa i jego asystentów, gdyż cały proces wyjaławiania przebiega bez konieczności ciągłej obsługi sprzętu.

Więcej dowiesz się na Woj-Med Sprzedaż i Serwis Sprzętu Stomatologicznego.

Autoklaw do sterylizacji narzędzi

Proces sterylizacji materiałów prostych i narzędzi stomatologicznych przebiega w warunkach wysokiej temperatury i podwyższonego ciśnienia. Dzięki temu autoklaw firmy takiej jak Woj-Med skutecznie zwalcza nawet oporne szczepy bakterii, wirusy i inne trudne do usunięcia drobnoustroje. Sprzedaż autoklawów wysokiej klasy jest prowadzona przez wyspecjalizowane firmy, dlatego pacjenci mogą mieć pewność, że ich stomatolog korzysta z renomowanego sprzętu do sterylizacji. Stomatolog otrzymuje wsparcie na każdym etapie składania zamówienia na autoklaw, dlatego wybrane przez niego urządzenie w pełni odpowiada na potrzeby danego gabinetu oraz pacjentów. Specjalistyczny sprzęt trafia zarówno do dużych klinik stomatologicznych, jak i do małych gabinetów, w których pracuje jedynie jeden stomatolog.

Co ważne, w renomowanych firmach dostarczających autoklawy można skorzystać również z serwisu. Serwis Autoklaw błyskawicznie usuwa wszelkie usterki i umożliwia przeprowadzenie kolejnej sterylizacji bez zbędnej zwłoki. Dostępność serwisu sprawia, że autoklaw służy dłużej. Jego żywotność jest wyższa, dlatego zakup nowego sprzętu do sterylizacji odwleka się w czasie. Stomatolog ponosi niższe koszty związane z działalnością i jednocześnie może skupić się na wprowadzaniu nowoczesnych metod leczenia zamiast na częstej wymianie autoklawu.

Author: swietochlowicki.pl