Franczyza – ubrania popularnych marek w Twoim sklepie

Chcesz założyć własny, lokalny sklep z odzieżą renomowanych marek albo je dystrybuować? Nic prostszego, wystarczy, że znajdziesz odpowiedniego partnera biznesowego, który zapewni ci merytoryczne wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Franczyza w branży fashion to bardzo modne i wygodne rozwiązanie, coraz częściej wybierane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców.

Zalety franczyzy z firmą GPoland

GPoland jest agencją modową z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży odzieżowej. Dzięki swojej wiedzy oraz gruntownej znajomości rynku firma wypracowała własny, niepowtarzalny model biznesowy, oparty o franczyzę ubrania i dodatki takich modowych gigantów, jak: Pinko, Armani, Gaudi czy Pollini możesz mieć w swoim sklepie. Dostęp do wypracowanych know-how GPoland to gotowa strategia sprzedażowa oraz kontakty do sprawdzonych dostawców.

W warszawskim kombinacie modowym GPoland odkryjesz najnowsze i najgorętsze trendy świata mody, poznasz czołowych przedstawicieli branży i dowiesz się, jakie są warianty współpracy – te zaś są zawsze szyte na miarę, według twoich potrzeb. GPoland zapewnia kompleksowe doradztwo w zakresie planowania sprzedaży wholesale, rozwoju, obsługi specyficznych klientów czy merchandisingu.

Model biznesowy dopasowany do twoich potrzeb

W ramach współpracy firma GPoland oferuje kilka różnych możliwości, w tym sprzedaż hurtowa oraz detaliczna ubrań i dodatków marek premium. Jako partner biznesowy GPoland masz do wyboru opcję założenia sklepu mono- lub multimarkowego oraz butiku typu Made in G, z odzieżą, akcesoriami, obuwiem bądź kolekcjami Denim.

Specjaliści do spraw rozwoju firmy GPoland to ludzie, którzy doskonale znają realia rodzimego rynku i są w stanie zapewnić ci pełne wsparcie w wyborze odpowiedniego lokalu, asortymentu lub metod pozyskiwania nowych klientów bądź personelu. Po wybraniu określonego modelu biznesowego uzyskujesz też dostęp do pakietu szkoleń z zakresu marketingu, działań PR czy visual merchandisingu.

Author: swietochlowicki.pl