Władze w mieście – Świętochłowice lokale wyborcze – Wybory

By miasto dobrze prosperowało, rozwijało się i ewoluowało, musi być zarządzane przez odpowiednie osoby. To dzięki władzom miasta, ma ono szanse na rozwój. Wpływ na to, kto danym miastem rządzi, mają przede wszystkim jego mieszkańcy.

Wybory Świętochłowice

Tak też jest w miejscowości Świętochłowice. Wybory Świętochłowice, odbywają się co 5 lat. Niedawno zostali wybrani nowo rządzący w tym mieście. Głosowanie było tajne, każdy mieszkaniec miasta, miał prawo zagłosować na swojego faworyta w wyborach.

Świętochłowice lokale wyborcze

Świętochłowice lokale wyborcze były bardzo dobrze przygotowane. Zebrały się specjalne komisje, które czuwały nad poprawnością przeprowadzania wyborów i liczyły głosy. W wyborach wybrano nowego prezydenta miasta, radnych gminnych i powiatowych. Prezydentem miasta został ówczesny prezydent, który pokonał trzech innych kandydatów. Nowa Rada złożyła wiele obietnic swoim mieszkańcom, których teraz musi dotrzymać. Można śledzić relacje z posiedzeń Rady na stronie internetowej Rady Miasta. Można też składać różne wnioski i zażalenia do Rady przez tą właśnie stronę. Wszyscy mają nadzieję, że nowa Rada Miasta, postara się o dobry rozwój miasta.

 

Author: swietochlowicki.pl