Lista najczęstszych pytań

Portal Świętochłowicki.pl powstał w listopadzie 2013 roku. Stanowi własność prywatną. Portal jest prawnie zarejestrowanym w sądzie tytułem  prasowym, dokumentacja rejestrowa jest udostępniania zainteresowanym na żądanie.

Portal ma charakter społeczno - publicystyczny, co oznacza, że w swoich artykułach porusza wiele tematów związanych z problemami miasta i jego mieszkańców, nie stroni także od merytorycznej krytyki pracy samorządu.

Portal jest serwisem przyjaznym dla biznesu. Oferuje wiele bezpłatnych możliwości promocji dla firm z terenu Świętochłowic oraz niskobudżetowe programy reklamowe.

Od początku swojej działalności, portal Świętochłowicki.pl jest jednym z najpoczytniejszych serwisów internetowych w Świętochłowicach a jego popularność stale rośnie.

Portal Świętochłowicki.pl umożliwia samodzielne dodawanie artykułów do serwisu przez osoby prywatne, instytucje kultury, organizacje społeczne i kluby sportowe. Link do formularza dodawania artykułów znajduje się w nagłówku portalu.

Warunkiem akceptacji artykułu przez redakcję jest wprowadzenie treści zgodnie ze sztuką redakcyjną, wolnej od błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Artykuł musi zawierać co najmniej 1 zdjęcie o wymiarach minimum 600px na szerokość i 300px na wysokość. Artykuł musi zostać podpisany prawdziwym imieniem i nazwiskiem autora lub nazwą instytucji lub organizacji.

Artykuły anonimowe, lub zawierające treści nieakceptowalne przez redakcję będą odrzucane.

Nowa oferta reklamowa w przygotowaniu...

Zainteresowane firmy proszone są o kontakt z redakcją.

Skontaktować się z redakcją możesz w jeden z poniższych sposobów:

 

W portalu Świętochłowicki.pl obowiązuje regulamin i polityka prywatności. Wszyscy użytkownicy korzystający z usług portalu są zobowiązani do zaakceptowania obu regulacji. W przypadku nieakceptowania tych regulacji prosimy o opuszczenie stron tego portalu.

 

Masz więcej pytań?

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność