Zostań wydawcą portalu Świętochłowicki.pl

Niebawem miną 3 lata od premiery portalu Świętochłowicki.pl. Podsumowując ten okres zachęcamy zainteresowanych do przejęcia tego bardzo popularnego serwisu. W trakcie 3 lat swojego istnienia Świętochłowicki.pl stał się najczęściej czytanym portalem w Świętochłowicach. Teraz czeka na nowego wydawcę, który wyznaczy dalszą ścieżkę rozwoju portalu.

 

Z uwagi na zaangażowanie w dużo większy projekt internetowy praca osób dotychczas związanych z portalem dobiegnie końca z upływem 2016 roku. Dlatego poszukujemy osób zainteresowanych jego przejęciem.  Serwis Świętochłowicki.pl, jako tak naprawdę jedyne niezależne medium w mieście powinien istnieć dalej, wierzymy więc że tak się stanie.

 

Trochę statystyki nie zaszkodzi, na dzień 18.10.2016 portal zanotował łącznie prawie 3 miliony odsłon. Opublikowano prawie 1,7 tysiąca artykułów, zanotowano ponad 17 tysięcy komentarzy i ponad tysiąc ogłoszeń. Nie ulega wątpliwości że najwięcej komentarzy świętochłowiczanie zamieszczają właśnie w naszym portalu. To właśnie do naszego portalu użytkownicy wracają po to żeby czytać, co publikujemy oraz wyrazić swoją opinię.

 

Posiadanie tego typu serwisu to możliwość docierania z informacją do wielu tysięcy mieszkańców Świętochłowic. To bardzo dobra forma przekazu dla organizacji, instytucji, a także dla firm. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zapytań na adres mailowy redakcji: redakcja@swietochlowicki.pl

18-10-2016 admin 1946

 

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność