Nowy Plan Rozwoju Przedsiębiorczości dla Świętochłowic
fot. UM Świętochłowice

Rozpoczęto prace nad Planem Rozwoju Przedsiębiorczości w Mieście Świętochłowice w latach 2017 – 2020. Pierwsze spotkanie odbyło się  dzisiaj w sali sesyjnej magistratu.

 

Dokument ma wskazać rozwiązania, które polepszą warunki do inwestowania i rozwoju  firm w Świętochłowicach, a co za tym idzie zwiększą liczbę miejsc pracy.

Plan opracują wspólnie Urząd Miejski w Świętochłowicach, Regionalna Izbą Gospodarcza w Katowicach, a także przedstawiciele Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta i miejskich jednostek. Gotowy dokument przedstawiony zostanie do uchwalenia Radzie Miejskiej, a następnie opublikowany na stronie miasta.

 

 

UM Świętochłowice

02-09-2016 admin 1484

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

    • Co to delfin i jego miśki mają inne garnitury.
      Doszło info o "wspólnym" zakupie, ciekawe co z butami
  • "Gotowy dokument przedstawiony zostanie do uchwalenia Radzie Miejskiej, a następnie opublikowany na stronie miasta." Następnie, jak większość tego typu strategii nie będzie wdrażany w życie? :D
  • ..islamistów nie mamy to zafunduja nam skośnookich jak to leciało zamiast mleka POd drzwiami znajdziesz chińczyka....
  • Masło maślane!Czyli siedzieli i nic z tego nie wynikło?

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność