Nocny Streetball 2016

Nocny Streetball 2016

W sobotę, 10 września w Świętochłowicach odbędzie się nocny turniej koszykówki ulicznej w trzech kategoriach wiekowych: open, gimnazjum i szkoła podstawowa. Zawody zostaną rozegrane na parkingu Centrum Handlowego „Atrium” przy ul. Chorzowskiej 19. Początek zmagań o godzinie 18:00.

Dotacje na świętochłowicki sport w 2017 roku

Dotacje na świętochłowicki sport w 2017 roku

Zgodnie z § 3 pkt 2 uchwały Rady Miejskiej w Świętochłowicach Nr V/36/11 z dnia 16.02.2011r. w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu w Mieście Świętochłowice, kluby sportowe mogą składać wnioski o przyznanie dotacji na wsparcie zadań z zakresu rozwoju sportu.

Wypięknieje stadion Naprzodu Lipiny

Wypięknieje stadion Naprzodu Lipiny

Jak informuje strona internetowa OSIR Skałka - pięknieje stadion Naprzodu Lipiny. Letnia przerwa na obiekcie w całości została wykorzystana na przesunięcie murawy i montaż nowych bramek. W drugim etapie za bramką od strony cmentarza powstanie boisko ze sztucznej trawy. Wszystko to ma na celu zwiększenie ilości miejsca do trenowania. Inwestycja finansowana jest z budżetu miasta Świętochłowice.


Reprezentanci Śląska Motokriss udanie na mistrzostwach europy!

Reprezentanci Śląska Motokriss udanie na mistrzostwach europy!

To były najbardziej udane Mistrzostwa Europy dla zawodników Śląska Motokris 19-to letniej historii działalności sekcji speedrowera w Świętochłowicach. W zakończonych w ostatni weekend lipca Mistrzostwach, które odbywały się w Wielkiej Brytanii na torach w Poole i Southampoton zawodnicy ze Świętochłowic wywalczyli cztery medale.

Sportowcy uhonorowani za rok 2015

Sportowcy uhonorowani za rok 2015

Najlepsi świętochłowiccy sportowcy i trenerzy 2015 roku, otrzymali przyznane przez prezydenta Świętochłowic Dawida Kostempskiego wyróżnienia i nagrody. Uroczysta „Gala Sportu” odbyła w Centrum Kultury Śląskiej na Zgodzie.

Sport zimą...

Sport zimą...

Coraz to niższe temperatury i padający śnieg zniechęcają ludzi do uprawiania sportu w tę porę roku. Warto jednak nie zaprzestawać treningu tylko z takich powodów. Wysiłek w zimę może przynieść bardzo wymierne korzyści na wiosnę, gdy rozpoczyna się nowy sezon.

OSIR Skałka chce mieć swoją maskotkę!

OSIR Skałka chce mieć swoją maskotkę!

Zarządzany przez kontrowersyjnego dyrektora Sikorskiego miejski ośrodek sportu i rekreacji zapragnął posiadać swoją maskotkę. Do tej pory instytucja ta nie posiadała takowej, a wszelkie znaki firmowe ośrodka jak i oprawa wizerunkowa pozostawia wiele do życzenia. Osir nie miał do tej pory szczęścia do udanych projektów graficznych.

Sponiewierani w Świętochłowicach zostali mistrzem Śląska

Sponiewierani w Świętochłowicach zostali mistrzem Śląska

Bezprawnie skonfiskowano im sprzęt sportowy i mienie klubu. Zakazano treningów na świętochłowickich boiskach. Zostali upokorzeni przez władze Świętochłowic, urzędników i zarząd OSIR Skałka. Mimo tylu przeszkód UKS Tygryski ciągle wygrywa. W największym piłkarskim turnieju dziewcząt w Europie zawodniczki trenera Masonia zostały mistrzyniami Śląska. Gratulacje!

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność