Zadaj pytanie prezydentowi - czyli szósta rocznica przybycia Dawida Kostempskiego do Świętochłowic
fot. www.kostempski.pl

Jesienią 2010 roku w Świętochłowicach nieoczekiwanie pojawił się Dawid Kostempski. Nikomu wcześniej nieznany polityk Platformy Obywatelskiej został równie nieoczekiwanie prezydentem naszego miasta, funkcję tę pełniąc do dzisiaj. Barwna, lecz zarazem kontrowersyjna osobowość Kostempskiego przyniosła Mu wielu zwolenników, lecz niemniej przeciwników. Miasto Świętochłowice zmieniło się wizualnie na lepsze, natomiast sytuacja finansowo - gospodarcza jest najgorsza od lat.

 

Z okazji zbliżającej się 6 rocznicy przybycia Dawida Kostempskiego do naszego miasta chcielibyśmy zachęcić mieszkańców do podzielenia się za pośrednictwem naszego portalu opinią i oceną na temat dotychczasowej działalności obecnego prezydenta. Chcemy również zaprosić do zadawania prezydentowi miasta pytań w komentarzach na naszym portalu, z których listę zamierzamy uroczyście przekazać prezydentowi.

 

Przygotowujemy rownież specjalną odsłonę portalu poświęconą Dawidowi Kostempskiemu, podczas której będziemy starali się wspólnie z Państwem podsumować działalność najważniejszej obecnie osoby w naszym mieście. Czytelników zachęcamy również do oddania głosu w poniższej sondzie.

 

red.

28-09-2016 admin 4500

 


Zagłosuj w sondzie

Jak oceniasz dotychczasową 6- letnią pracę prezydenta Świętochłowic Dawida Kostempskiego

Ocena bardzo dobra - najlepszy prezydent w historii miasta
Ocena negatywna - najgorszy prezydent w historii miasta
Ocena raczej dobra - nie mam większych zastrzeżeń
Ocena raczej negatywna - mam wiele zastrzeżeń
Nie mam zdania na temat pracy prezydenta miasta
W ogóle mnie to nie obchodzi

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Ludzie wy zamiast zadawać konkretne pytania co was boli to skrobiecie tu jakiś bełkot nie na temat!Ogarnicie się bo ten człowiek pomyśli że same tepaki tu przesiadują i nawet nie potrafią przeczytać porządnie o co chodzi!Oczywiście zgadzam się z wami w zupełności lecz to forum jest do zadawania pytań nie do opluwania!
 • Sonda jest prawdziwa zaś te jego niby sukcesy to propaganda prowadzona w sposób haniebny i drogi.
  Metoda czasem się sprawdza w przypadku ale tylko tych co nic nie wiedzą, zaś dla tych co widzą problem na codzień oraz codzienne zachowania tej grupy świat wygląda rażąco inaczej, rózyczka dla nauczyciela i sztuczny uśmiech nie zaciemnią obrazu nędzy w szkołach, nieregularnych opłatach ZUS, nędznych płacach.
  Coraz więcej grup mądrych ludzi naocznie przekonuje się o kłamstwach, patologii a coraz częstsze sytuacje kiedy płatny fotograf/filmowiec chodzi jak cień często po godzinach pracy czy wręcz w dni wolne, sytuacje kiedy taki cień mało co nie wpada do basenu, zdyszana fotografka na biegu dla płatnych \"twardzieli\"
  Ktoś kiedyś zapuka, ktoś kiedyś już podobnemu zapukał a też myślał że jest najważniejszy i w ogóle naj, naj , naj
 • Taki ma wynik sondażu na jaki zasługuje, a zasługuje na zdymisjonowanie.
 • Facebook zapali się od tych bredni. Zciemniać to on potrafi.
 • Śmiechu warte, poprostu kłamstwa , jak całe 6 lat u nas i 8 lat w całej Polsce. PO zniszczyła OJCZYZNĘ , dopiero teraz wszyscy Polacy dowiadują się o potwornych malwersacjach typu reprywatyzacja i zaciąganie wielkich kredytów na swoje nieadekwatne wynagrodzenia w kraju jak i w naszym mieście . Audyty za niedługo opublikują wynagrodzenia pracowników U.Miejskich i budżetówek zatrudniajacych kolesiow prezydenta oraz np. umowy za remont 1 m 2 chodnika za jedyne 600 zł itd. Ciemnota tylko wierzy w te wypisywane sukcesy prezydenta. Fakty i bieda autochtonów w naszym mieście mówią same za siebie.
 • Dziwna sprawa z tym prezydentem, gdzie nie wejść tam sukcesy ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Facebook aż się wysypuje od nich. W Świętochłowicach 99% informacji w internecie to sukcesy prezydenta. A więc skąd taki wynik w sondzie?
 • Zróbcie mieszkańcy jak trzeba i wywalcie wreszcie tę całą platformę i tych z razem też. Mając na uwadze fakt ,że nasi mieszkańcy nie mają pracy , a znajdują zatrudnienie kolesie prezydenta , pozwalamy na niszczenie naszego miasta, ponieważ dochodu u nas zarobione wydają u siebie i bogacą swoje wsie i przysiołki.
 • Kto to ?
  Zdradza żonę w spiżu?
 • Ci zatrudnieni u Nas w miescie i J B popierają w komentarzach Kostempskiego , ale wiedzą że ich czas u nas też sie kończY.
  • z 85 osób...
  • 74% z 85 osób :D
 • Facet nie ma honoru, bo ja czytając te negatywne opinie na swój temat i swoją nieudolność to złożyłabym natychmiast dymisję . Mieszkańcy żądają dymisji prezydenta , ON dobrze o tym wie.
  • W relacjach z kongresu?
 • Nigdy nie był trendy.
 • Powinien te długi osobiście spłacać , a nie mieszkańcy .Obciążenia dokonać z tytuł zaciągnietych kredytów jak również z tytułu nieadekwatnych jego wynagrodzeń oraz kolesiów zatrudnionych w U.M i Jednostkach budżetowych i zakończyć to nieporozumienie.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność