Poszukiwany sprawca rozboju na nieletnim
grafika: KMP Świętochłowice

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach prowadzi postępowanie w sprawie usiłowania rozboju, do którego doszło 23 września br. w Świętochłowicach na terenach nieużytków zlokalizowanyc przy ul. Uroczysko, gdzie nieznany sprawca napadł na nieletniego mieszkańca Świętochłowic.

 

Napastnik zadając mu uderzenia doprowadzili go do stanu bezbronności, po czym usiłował skraść telefon komórkowy. Sprawca po dokonaniu napadu zbiegł.


Na podstawie zeznań osoby poszkodowanej sporządzono portret pamięciowy sprawcy. Jest to młody mężczyzna w wieku od 20 do 25 lat, wzrostu ok. 175 cm, krępej budowy ciała. Ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru czarnego i krótkie spodenki koloru czarnego.

 

KMP Świętochłowice

15-10-2016 admin 2821

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Oczy mo jak Moś !
  • kogo wam przypomina

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność