Pierwszy numer "Przeglądu Świętochłowickiego"

Pierwszy numer

Z wielkim zadowoleniem oddaję w Państwa ręce nasz pierwszy, premierowy numer nowej gazety miejskiej. Przegląd Świętochłowicki to magazyn przeznaczony dla każdego z Państwa. Nie określamy z góry profilu, misji,  ani targetu czasopisma. Nasz cel jest jednak jasno określony - wprowadzić i utrzymać na  świętochłowickim rynku ciekawe, regularne wydawnictwo, umożliwiające stałe docieranie do mieszkańców z lokalną informacją i skuteczną reklamą.

Witamy w nowym portalu miejskim - www.swietochlowicki.pl

Witamy w nowym portalu miejskim - www.swietochlowicki.pl

Szanowni mieszkańcy, przedsiębiorcy, czytelnicy. Z zadowoleniem oddajemy Państwu do użytkowania nowe świętochłowickie media: drukowany magazyn "Przegląd Świętochłowicki" oraz portal swietochlowicki.pl, na którego stronach aktualnie Państwo gościcie. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zbudować silne, lokalne media, niezależne i w 100% świętochłowickie. Serdecznie zapraszamy do współtworzenia z nami nowego portalu miejskiego

Wspólne Świętochłowice w Brukseli

Wspólne Świętochłowice w Brukseli

Rok 2013 jest Europejskim Rokiem Obywateli (ERO) i upamiętnia jednocześnie 20 rocznicę ustanowienia obywatelstwa europejskiego w Traktacie o UE z Maastricht. Z tej okazji Regionalne Biuro Komisji Europejskiej w Polsce zorganizowało wizytę studyjną w Brukseli, na którą zaprosiło przedstawicieli 25 organizacji pozarządowych z całego kraju. Nasze miasto reprezentowane było przez Dariusza Jurczyka z fundacji "Wspólne Świętochłowice". Tym samym działalność świętochlowickiego NGOsa oraz samo miasto zostało zaprezentowane w instytucjach europejskich.

S.O.S. Czy Prezydent Dawid Kostempski sobie poradzi?

S.O.S. Czy Prezydent Dawid Kostempski sobie poradzi?

Coraz więcej pytań dotyczących działalności prezydenta Świętochłowic mają śledczy i prokuratura. Czy kariera „delfina z PO”, jak na Śląsku nazywa się Dawida Kostempskiego zostanie złamana? Jakikolwiek zarzut postawiony Kostempskiemu złamie też karierę polityczną ambitnej żonie, radnej wojewódzkiej PO, która bardzo chce zostać posłanką.

Drugi nabór do projektu

Drugi nabór do projektu

11.12.2013 r. rozpoczyna się drugi nabór uczestników do projektu „Kierunek przedsiębiorczość”. Osoby bezrobotne zarejestrowane w PUP Świętochłowice, które zainteresowane są założeniem własnej działalności gospodarczej zapraszamy do udziału w projekcie „Kierunek przedsiębiorczość” w ramach Działania 6.2 PO KL.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność