UPC Polska - przedstawiciele na Świętochłowice i Rudę Śląską


Witamy w UPC!

Internet musi być szybki i dostępny

 

Dziś sam dostęp do internetu to nie wszystko. Liczy się jego szybkość, niezawodność i możliwość korzystania z usługi zawsze i wszędzie. Dlatego przed wyborem dostawcy warto sprawdzić, co tak naprawdę oferuje. Doskonałą propozycją dla osób wymagających jest internet od UPC Polska. Klient może tu liczyć na internet o szybkości nawet do 250 Mb/s, a w usłudze dla biznesu – do 600 Mb/s. Oczywiście wybór szybkości jest szerszy i każdy znajdzie coś dla siebie. Warto zauważyć, że usługa UPC zajęła w sierpniu – po raz kolejny – pierwsze miejsce pod względem prędkości internetu stacjonarnego – w rankingu Speedtest.pl.

 

Co ważne, UPC stale inwestuje w jakość swoich usług i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Stąd w ofercie znajdziemy choćby modem Wi-Fi Connect Box, który zapewnia doskonały dostęp do internetu UPC w całym domu. A jeśli dodamy do tego sieć 600 000 darmowych hot-spotów UPC w całym kraju, to możemy powiedzieć, że z tej usługi można korzystać naprawdę swobodnie. Decydując się na internet od UPC warto rozważyć też zakup usług w pakiecie, w tym z telewizją cyfrową i dekoderem Horizon. UPC daje usługę Horizon Go, czyli telewizję mobilną – klient może oglądać ulubione programy na tablecie czy smartfonie gdzie chce i kiedy chce.

 

 

Mega oferta UPC

Aktualna promocja jest dostępna na zapytanie u przedstawicieli handlowych.

 

tel. 795 882 659

tel. 796 524 823

UPC Polska - przedstawiciele na Świętochłowice i Rudę Śląską
UPC Polska - przedstawiciele na  Świętochłowice i Rudę Śląską

Telefon: 795882659, 796524823
Adres: 41-600 Świętochłowice, Cały obszar Świętochłowic

4,71 (17)

Dodano: 08-06-2016
Odsłon: 10774

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność