Jest praca w świętochłowickich marketach

Dla wielu mieszkańców Świętochłowic stała praca w markecie to nie lada gratka, zwłaszcza, kiedy wolne etaty są na terenie naszego miasta. Obecnie pracowników w Świętochłowicach poszukują trzy sieci handlowe. Ich oferty zamieszczamy w naszym portalu.

 

Praca w Lidlu


W Świętochłowicach czynne są  2 sklepy tej niemieckiej sieci. Na Zgodzie oraz w Piaśnikach. Obecnie do każdego z nich poszukiwani są pracownicy. Linki do ofert:


Sklep przy ul. Bieszczadzkiej
Sklep przy ul. Śląskiej


Praca w Euro RTV AGD
Na terenie naszego miasta funkcjonuje jeden sklep tej sieci, usytuowany w centrum handlowym "Echo" w Piaśnikach. Obecnie poszukiwi są pracownicy na stanowisku kasjera. Link do oferty tutaj


Praca w Mediaexpert


Sklep sieci mediaexpert znajduje się w dzielnicy Zgoda na terenie Parku Handlowego Zgoda. Obecnie do sklepu poszukuje się doradców klienta, ofertę pracy można sprawdzić tutaj

 

Okresowo pracowników poszukują także pozostałe sieci handlowe, jak Biedronka, Tesco czy Brico Marche. Często są to jednak oferty proponowane przez firmy współpracujące z poszczególnymi sieciami, często na zlecenie lub na ułamkową część etatu. Warto jednak śledzić śledzić ogłoszenia bezpośrednio na stronach internetowych tych sieci.

 

BK

25-10-2016 admin 6344

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Tu już klocem wali od miesiąca!Dno jakich mało!
 • Redahtor chyba sie zapomnioł że portal mo! Sam sie nic niy dzieje! Ino smród!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • delfin i cała Świętochłowicka "elyta" to katastrofa ale na szczęście już dobrze to definiujemy, teraz tylko należy podjąć odpowiednie kroki, wystarczy niewielki team.
  • delfin utracił kolejny ząb, niedługo straci szczękę
 • A może się dowiemy czy mąż barbi ma etat w wodociągach
  • Kasting to ogłosi CBA
 • POwstały nowe obozy pracy może zona prezydenta POpracuje za 1200 na kasie prezydent POłozył cały handel w mieście
  prosze sobie stanąć na Katowickiej do Biedronki koło koscioła P.P 200metrów do Biedronki na miance 500m tyle camo do TESCO Lidl na zgodzie 1000metró lidl na Piaśnikach 1500metrów 1700metrów do Aldika do tego Tesco na skrzyzowaniu za skałką Kaufland..coś POminęłam ?
 • Jak postrzegane są Świętochłowice widać na tym spocie reklamowym: https://www.youtube.com/watch?v=eDl0F7vOgOg
  Warto się przyjrzeć od 0:32 do 0:37 i zgadnąć co to za stadion? Swoją drogą jak spece Wojciechowskiego się tutaj znaleźli :)
  • To niech ten "wasz prezydent" pójdzie za ciosem i na początek ogłosi "casting" na I i II zastępcę prezydenta, Sekretarza i Skarbnika Miasta i przede wszystkim Dyrektora Muzeum oraz Biblioteki Miejskiej. Bo jak na razie to wygląda na to, że dla "autochtonów" to są miejsca pracy, ale wyłącznie mało płatne np. na kasie w markecie. Natomiast "ciepłe POsadki" są tylko dla "aliantów". "Autochtoni" to wszystko widzą. No i jak tu nie być malkontentem.
 • Nowe miejsca pracy sa a malkontenci i autochtoni tego nie widza. Nasz prezydent jednak dobre inwestycje sprowadzil i dzieki niemu teraz jest praca!
 • Nowe miejsca pracy sa a malkontenci i autochtoni tego nie widza. Nasz prezydent jednak dobre inwestycje sprowadzil i dzieki niemu teraz jest praca!
 • Ktoś może wie ile płacą. Standardowe 1850 brutto, czy coś ponad to ? Kiedyś w ofertach pracy pojawiały się stawki wynagrodzeń. Teraz widać od tego firmy odeszły...

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność