Bezpłatne zajęcia zumby na Skałce

Bezpłatne zajęcia zumby na Skałce

W kolejne środy miesiąca każda chętna osoba może wziąć udział w warsztatach z elementami tańca, fitness, a nawet kickboxingu. Zajęcia są prowadzone przy muzyce latynoamerykańskiej - mowa o popularnej zumbie.

Wycieczki rowerowe z TKKF Tytan

Wycieczki rowerowe z TKKF Tytan

Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF TYTAN ŚWIĘTOCHŁOWICE organizuje wycieczki rowerowe. W pierwszym rowerowym Grand Prix Świętochłowic i sąsiednich okolic miasta mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy turystyki rowerowej.

Kibice żużla pracowali na Skałce

Kibice żużla pracowali na Skałce

Wśród działań na rzecz reaktywacji żużla w Świętochłowicach można wyliczać nie tylko wyjazdy na mecze żużlowe, gdzie kibice popularyzują ideę tego sportu i chęć jego powrotu do naszego miasta, ale także aktywne działania na terenie miejskiego stadionu. 

Orły rozpoczęły przygotowania do sezonu

Orły rozpoczęły przygotowania do sezonu

Pierwsza drużyna rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu, treningi będą odbywać się we wtorki i czwartki o godz. 17.00 (dodatkowe zajęcia będą odbywać się w soboty, ale ich terminy ustalane będą na czwartkowych zajęciach).

Żużlowe tradycje Świętochłowic

Żużlowe tradycje Świętochłowic

Pasjonatom żużla w wieku około 60 lat i więcej świętochłowicki żużel kojarzy się przede wszystkim ze starym stadionem tzw. hasiokiem, który znajdował się w miejscu obecnych hal, gdzie produkowano blachy w dawnej Hucie „Florian”.

Lipinianie zdobyli III miejsce na podium

Lipinianie zdobyli III miejsce na podium

W niedzielę 22 czerwca 2014 r. drużyna ŚKS Naprzód Lipiny (rocznik 2001) wzięła udział w turnieju Pogoń Cup 2014 organizowanym przez MKS Pogoń Ruda Śląska. Drużyna zajęła w turnieju trzecie miejsce, najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Szymon Jabłoński.

Młodzi piłkarze poszukiwani - wciaż trwa nabór

Młodzi piłkarze poszukiwani - wciaż trwa nabór

MKS Śląsk Świętochłowice zaprasza chłopców urodzonych w latach 2004/2005 na treningi piłki nożnej, które odbywać się będą na terenie OSiR "Skałka". Rodzice chłopców zainteresowanych treningami proszeni są o kontakt pod numerami telefonów: 508 271 045 lub 512 197 632.

Śląsk Świętochłowice - nie ma klubu, są kibice!

Śląsk Świętochłowice - nie ma klubu, są kibice!

Mieszkańcy, sympatycy a przede wszystkim wierni kibice z niegasnącą radością wspominają czasy, kiedy na stadionie „Skałki” rozgrywano zawody żużlowe. Co z żużlem w Świętochłowicach? Czy i kiedy usłyszymy ryk silników? Wśród nas jest wiele osób, które pamiętają przecież warkot motorów na "Skałce". Wchodząc na stadion, przeciętny widz zaopatrywał się w obowiązkowy „zestaw kibica” - a więc w program żużlowy i… słonecznik, później już tylko oglądał z zapartym tchem piękną żużlową rywalizację. Na zawody przychodzili i starsi i młodsi, seniorzy i młodzież, bo żużel to sport rodzinny, gdzie na mecze chodzi ojciec z córką i synem. Specyficzny zapach i warkot motorów pamięta na pewno wielu z nas.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność