Kolejny wygrany turniej kobiecej ligi orlika

Kolejny wygrany turniej kobiecej ligi orlika

Tygryski wygrały drugi eliminacyjny turniej kobiecej kigi orlika w Chorzowie-Maciejkowicach. Dziewczyny z Świętochłowickiej Akademii Pilkarskiej w sobotę 27 września 2014 r. zawitały do Chorzowa - Maciejkowic. Piekna pogoda, piłkarskie święto, emocje i bramki tak w skrócie można opisać sobotnie popołudnie.

Lider z Bielszowic niepokonany - Śląsk zremisował

Lider z Bielszowic niepokonany - Śląsk zremisował

Sporo nerwów stracili sympatycy Śląska w końcówce spotkania z liderem z Bielszowic podczas ostatniej kolejki piłkarskich rozgrywek. W meczu, który mógł spowodować powrót Śląska do czołówki i walki o główne trofeum, piłkarze ze Świętochłowic nie wykorzystali swojej szansy, mimo iż w potyczce z liderem posiadali przewagę.

Szansa na odbudowę "Śląska" - walne zebranie

Szansa na odbudowę

10 września br. w Świętochłowicach odbyło się Walne Zebranie Stowarzyszenia Młodzieżowego "Śląsk". Na zebraniu zjawili się między innymi działacze: Rafał Chiński, Wojciech Szołtysek, Sebastian Kowolik, Bartłomiej Piechocki wraz z prezesem Michałem Widerą na czele, członkowie Młodzieżowego Klubu Sportowego Motokris "Śląsk" oraz spora grupa osób która w tym roku organizowała pokazy quadów, przygotowywała tor do jazdy, a także byli zawodnicy Krzysztof Bas wraz z Jackiem Folkertem.

Kolejne 3 punkty - Orły idą jak tajfun

Kolejne 3 punkty - Orły idą jak tajfun

Tego nie spodziewał się chyba nikt, Orły niczym tajfun rozgromiły drużynę Strażaka Mikołów, wygrana 8-0 mówi sama za siebie, a styl w jakim to zwycięstwo zostało osiągnięte, jest chyba nieosiągalny dla wielu drużyn w A-klasie.

Z piłkarskich dziejów Śląska Świętochłowice

Z piłkarskich dziejów Śląska Świętochłowice

Lata świetności śląska piłka nożna ma już za sobą. Wraz z upadkiem przemysłu, najważniejszego sponsora, skończył się stały, dobry dopływ finansów. Dotyczy to też sekcji piłkarskiej świętochłowickiego Śląska. Co prawda w ostatnich dziesięcioleciach więcej słyszeliśmy o żużlowcach, to jednak klub ten powstał z myślą o piłkarzach.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność