Derby Świętochłowic zwycięskie dla Orłów

Naprzód Lipiny pokonał w niedzielnych derbach Śląsk Świętochłowice. Mecz mógł się podobać licznie zgromadzonej widowni. Gospodarze zdobyli prowadzenie, ale potem Orły z Łagiewnickiej 80 ruszyły do boju i zdobyły 3 gole. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 (0:0).

Śląsk przegrał z Kolejarzem Katowice

Mecz rozpoczął się obiecująco. Śląsk zamknął gospodarzy na ich własnej połowie w klasycznym hokejowym zamku i próbował przełamać obronę. Udało się to w 23 minucie, po śmiałym wyjściu Marcin Kuzia przelobował bezradnego bramkarza i kiedy wydawało się, że kolejne bramki to kwestia czasu, nastąpił szkolny błąd w obronie i mecz rozpoczął się od początku.

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl