Śląsk Motokris srebrnym medalistą rozgrywek regionalnych

Śląsk Motokris srebrnym medalistą rozgrywek regionalnych

Zespół ze Świętochłowic kolejny sezon z rzędu zameldował się na pudle rozgrywek ligi regionalnej. Tym razem podopieczni trenera Krzysztofa Basa zakończyli sezon na drugiej pozycji, ulegając jedynie zespołowi z Częstochowy, który w ostatniej odsłonie regionalnych rozgrywek pokonał u siebie świętochłowiczan 78:68. Drużyna udowadnia, że zasługuje na złoto tych rozgrywek.

Turniej judo - świętochłowiczanie z medalami

Turniej judo - świętochłowiczanie z medalami

16 listopada br. odbył się Wojewódzki Turniej Judo Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci organizowany przez Klub Sportowy "Budowlani" Sosnowiec. W zawodach, w których wzięło udział ponad 200 zawodników z Polski i Czech, nasze miasto reprezentowało 9 osób.

Piknik żużlowy kibiców na zakończenie sezonu

Piknik żużlowy kibiców na zakończenie sezonu

W miniony wtorek na stadionie "Skałka" im. Pawła Waloszka w Świętochłowicach Klub Kibica „Śląska” Świętochłowice wraz z Młodzieżowym Stowarzyszeniem "Śląsk" zorganizowali spotkanie na zakończenie sezonu żużlowego. Przybyło na nie kilkadziesiąt osób, m.in. członkowie klubu kibica wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Nie zabrakło też kilku niespodzianek.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność