Wrześniowy żużel w Świętochłowicach

Na kibiców żużla czekają we wrześniu jeszcze dwa wydarzenia. Przed nami piknik żużlowy oraz otwarte indywidualne mistrzostwa śląska juniorów.

 

W czwartek, 8 września o godzinie 17:00 warto wziąć udział w żużlowym pikniku pod hasłem „#LETMAKESSPEEDWAY”. Na torze będą trenować żużlowcy, którzy sprawdzą swoją formę przed ostatnią rundą Mistrzostw Europy (17 września w Rybniku). W akcji zobaczymy m.in. Vaclava Milika  z Betardu Sparty Wrocław i Kacpra Worynę z ROW-u Rybnik. To oczywiście nie jedyna atrakcja. W programie są też m.in. spotkanie z żużlowcami i możliwość otrzymania autografów, konkursy oraz otwarty park maszyn po treningu.

W  niedzielę, 18 września w naszym mieście młodzi żużlowcy pojadą w ramach Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Śląska juniorów.

Zainteresowani mogą również do jutra, tj. 06.09.2016 r. złożyć swoje uwagi do oferty "Finał Indywidualnych Otwartych mistrzostw Śląska Juniorów. Szczegóły na stronie Urzędu Miasta.

 

źródło: UM Świętochłowice

05-09-2016 admin 1977

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • A ta rudera jest dopuszczona do organizowania takich imprez?
  • kibice
    Dodane obrazki:

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność