OSIR Skałka chce mieć swoją maskotkę!
Tomasz Sikorski - dyrektor OSIR.

Zarządzany przez kontrowersyjnego dyrektora Sikorskiego miejski ośrodek sportu i rekreacji zapragnął posiadać swoją maskotkę. Do tej pory instytucja ta nie posiadała takowej, a wszelkie znaki firmowe ośrodka jak i oprawa wizerunkowa pozostawia wiele do życzenia. Osir nie miał do tej pory szczęścia do udanych projektów graficznych.

 

Ogłoszono więc specjalny konkurs. Nagrodą mają być karnety uprawniające do korzystania z zasobów OSIR. Marnie, jeśli wziąć pod uwagę komercyjny charakter wykorzystywania prac. Naszych czytelników zapraszamy tymczasem do zabawy w typowanie maskotki. Czy szanse miałaby pluszowa sikorka? ;)


Regulamin konkursu znajduje się tu:
http://osir-skalka.pl/index.php/aktualnosci/id/1904

 

red.

11-10-2015 admin 2727

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Ośrodek Ściemy i Rozpusty !
  • Przy ALDI-ku na Chropku billboard tego samego kandydata też ktoś podpisał. To pewnie w ramach podziękowania z dożynki
 • Jadę dzisiaj Bytomską a na bilbordzie przed głównym wejściem na Skałkę napis. Na fotografii szefa wszystkich szefów Tomczykiewicza napis niecenzuralny. A znaczenie jego jest takie
  (1.1) wulgarne określenie prostytutki[1](1.2) wulg. kobieta prowadząca rozwiązły tryb życia[2](1.3) przen. wulg. pogard. do kobiety / o kobiecie[1](1.4) przen. wulg. pogard. człowiek postępujący w sposób podły lub niemoralny, łajdak, nikczemnik, sprzedający się.
  Tylko nie wiem czydotyczy to tego polityka bo R w napisie jest odwrócone do góry,
  Hasło kandydata - „Bo liczy się Śląsk” . Dodałbym -od kiedy?. A w imieniu premier Bieńkowskiej - po której flaszce?. Z Łukaszczykiem lub bez. Tomuś będzie miał ciężki poranek!
 • A ja to bym zaproponował niesmiało różowego delfinka w skórzanych beżowych majtuniach z plamką na tyłku
 • Jakas w skórzanej bieliznie. ..
 • różowy trójkąt
  • To antyreklama, OSiR powiniem mieć coś "milutkiego" np. Maczugę Herkulesa z Pieskowej Skały :)
 • A to coś na zdjęciu to nie maskotka ?

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność