Mistrzostwa Śląska na żużlu już w niedzielę

W niedzielę, 18 września o godzinie 15:00 na stadionie im. Pawła Waloszka odbędą się Otwarte Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska. W naszym mieście będą ścigać się zawodnicy z całego kraju.
 

 


To kolejny żużlowy turniej o randze mistrzowskiej w Świętochłowicach. W akcji zobaczymy m.in. Huberta Łęgowika, Mateusza Borowicza, Michała Gruchalskiego (wszyscy Włókniarz Częstochowa), Arkadiusza Pawlaka (KŻ Victoria Piła) i Edwarda Mazura (Wanda Kraków).

Bilety na zawody kosztują 15 zł. Będzie można je kupić w Świętochłowicach w piątek na stoisku w Centrum Handlowym przy ulicy Chorzowskiej 19 w godzinach 15:00-20:00, w sobotę przez cały dzień w siedzibie klubu przy ulicy Bytomskiej 40 oraz w sklepie przy ulicy Krasickiego 3 w godzinach otwarcia. Natomiast w niedzielę od godziny 12:00 w kasie stadionu.

 

UM Świętochłowice

16-09-2016 admin 2680

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Dobra bo pierdzielicie głupoty nie na temat a tu super zawody były na pięknym stadionie i co kto je wygrał?Kto reprezentował Świętochlowice?Ilu kibiców było?itd. Tylko nie piszcie że nie ma się czym chwalić!Bo z tego co pamiętam to ostatni dobry żużel w Świonach był jak jeszcze jezdził Leszek Matysiak mój kolega z woja. A w jakiej lidze Śląsk Świętochłowice występuje obecnie w placowej?
  • Chyba w krykieta wygra!
 • ale banda...czeba się wynosić
  • Nawet jak jakimś cudem ten stadion by powstał to co dalej? Żużel będzie ale w piecu c.o.! Chyba że zostaniesz w raz z twoim ulubieńcem jego sponsorem! To nie jest sport dla cieniasów tu trzeba ogrom kasy ale łatwo się pitoli głupoty bo tępaki to łykną i ciemnota poleci głosować aby zostać wyrolowanym kolejny raz!
  • To proste częstochowskie rymy, zgodzić się z Tobą trzeba,

   lecz dla opisania Waszych dokonań wieszcza nie potrzeba.

   Zwiedzają rządzący Holandię, Niu Jorki i Chiny,

   ale to nie załatwi problemów Ajski i Kaliny!

   Wzywasz do oszczędzania publicznego grosza. Wyborna to rada!

   Może od cięcia poborów dla "przybyszów" zacząć Wam wypada!
  • wierszyk na poziomie przedszkola drogi kolego i wiem kim jesteś
   straszycie już tym zegarem 5 lat i co?
   gdzie te bomby? dobra zmiana? żartujesz chyba - spójrz na dobrą zmianę w Radzie Miejskiej
   dobra zmiana głosuje jak jej prezydent zagra, bo wie że sama nic nie potrafi...
   nie lepiej w końcu odpuścić i pogodzić się, odejść w zapomnienie? zająć się czym innym?
   obciążacie tylko budżet miasta, z waszych diet można by było wyremontować jakąś szkołę, albo plac zabaw dla dzieciaków postawić - byłby lepszy pożytek
  • Gwoździem do politycznej trumny Delfina

   jest rozbabrany staw Kalina.

   I nic nie pomoże żużlowa ściema,

   kiedy w Kalinie jesiotrów nie ma.

   No i jeszcze problemem jest tego Pana,

   czy do drzwi nie zapuka "dobra zmiana"?

   Czas sobie płynie a zegar głośno tyka.

   Czy los pisany mu poprzednika?
  • Żużel jest argumentem nr 1 i gwoździem do politycznej trumny Świerka Begera Nowaka. Jak ten stadion powstanie o którym się mówi to miastem przez 30 lat rządzić będzie Kostempski i spółka. Kto się założy że w kolejnych wyborach Kostempski wygra w I turze z wynikiem 80%?
 • Skończyli by tym żużlem mamić mieszkańców. Wiadomo, że z tego nic nie będzie... Miasto jest na skraju 60% zadłużenia względem budżetu i pewnie zostanie niedługo przekroczone. A pozostaje jeszcze kwestia odszkodowania jakie MIESZKAŃCY (bo to z ich podaktów utrzymuje się miasto) będą musiali wydać firmie oczyszczającej Kalinę. To skutkować będzie już niedługo sankcjami. Zarówno Prezydent jak i te jego mapety w Radzie jednak kierują się zasadą: "Hulaj dusza piekła nie ma".
 • A kto będzie reprezentować Świętochłowice?Delfin na rowerku?

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność