Mistrzostwa Śląska w MMA już 23 kwietnia w Świętochłowicach

23 kwietnia, w sobotę odbędzie się turniej MMA w ramach Mistrzostw Śląska. Patronat nad imprezą objął znany piewca tego sportu - prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski

 

Impreza odbędzie się w sali Szkoły Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach, przy ul. Zubrzyckiego 38. Początek o godzinie 10:00.

Gwarantowana duża dawka adrenaliny - taką informację możemy przeczytać na facebook'owym fan page'u klubu Ronin, który jest jednym z organizatorów imprezy.

 

red

22-03-2016 admin 1785

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

    • Jeszcze troche
  • A cco na to rodzice dzieci - uczniów tej szkoły ? Czy to jest aby nie etyczne ? - Prpagowanie "mordobicia" w szkole? Przecież Ronin i jego banda mają własną salę (dostali w prezencie od spółki OSiR-UM???!!!).
    • To wariactwo w szkole będą promować walki
  • A małpa delfina będzie też się prała?Ten wytatułowany obwieś posługujący się językiem żuli?Ciekawe co na to Ministerstwo Oświaty.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność