Młodzi żużlowcy powalczą na Skałce o mistrzostwo Śląska!
Plakat zapowiadający imprezę. Źródło: Speedway Śląsk Świętochłowice

W sobotę 3 października na stadionie OSIR Skałka znów nie lada gratka dla kibiców czarnego sportu. O godzinie 14:00 tego dnia rozpoczną się otwarte mistrzostwa Śląska Juniorów. Zawodnicy będą walczyć o puchar Prezydenta Świętochłowic. Uwaga - ilość miejsc tym razem jest ograniczona.

 

W ślad za sukcesem turnieju "Speedway reaktywacja" zapowiadano kolejne imprezy na stadionie OSIR. Słowa dotrzymano a kibice będą mogli emocjonować się zmaganiami juniorów w otwartych mistrzostwach Śląska. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że bilety będą kosztować 20 zł, jednak więcej danych na ten temat organizatorzy podadzą w najbliższy poniedziałek.

Z informacji jakie opublikowało stowarzyszenie kibiców wynika, że na stadion będzie mogło wejść tylko 999 kibiców a obiekt nadal nie ma zgody inspektora budowlanego na organizację imprez masowych. Dziwna to informacja, gdyż nie dalej jak miesiąc temu zarówno dyrektor OSIR Skałka Tomasz Sikorski, jak i rzecznik prasowa Urzędu Miasta wystosowali oświadczenie mówiące o tym, że takowego zakazu jednak nie ma. Przypominamy, że w imprezie "Speedway Reaktywacja" na stadion wpuszczono ok. 5 - 6 tysięcy kibiców. Warto więc zapewnić sobie udział w imprezie wcześniej.

red.

26-09-2015 admin 2993

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Nie bardzo wiem o co chodzi. Przecież zgodnie z prawem mogło być więcej niż 900 osób na stadionie.
  • na fejsie są już w dużej ilości zdjęcia z turnieju i moim zdaniem po ilości widzów widać że było więcej niż 900
  • tak? a skąd takie info, że osób było więcej?
 • No i niestety powtórka z rozrywki bo znów wpuszczono na stadion więcej niż można wpuścić ludzi. Ciekawe co teraz powiedzą obrońcy delfina i widery zrzeszeni w stowarzyszeniu kibiców...
 • Sektory wysprzatane min. z SZKŁA!!!?Czy znowu nie bylo ludzi i czasu :x
  • fred tymi waszymi wyszukanymi napastliwymi stwierdzeniami tylko prowokujecie a może właśnie o to chodzi ?
  • Czy Ty chcesz powiedzieć, że jeśli "Reaktywacja" z kikukrotnie przekroczoną liczbą widzów przeszłaby bez echa, to dalej organizowalibyście imprezy, świadomie łamiąc przepisy? Do kiedy? Do pierwszego rannego, czy do pierwszej ofiary śmiertelnej? Naprawdę według Ciebie, tak miały być organizowane imprezy żużlowe na "Skałce"? Z jawnym naruszeniem przepisów? Mam nadzieję, że tylko źle zrozumiałem Twoją wypowiedź!
   Stadion w środku miasta, biały dzień, ryk motorów, artykuły w necie, bilbordy, plakaty a Ty durch ta sama lajera. Wszystko było fajnie ino te "donosiciele". Weź przestoń!


  • jakim donosicielom? nie znam sprawy, na kogo? i o co?
  • możesz podziękować donosicielom
 • Ja pierd.le.le po co robić taka imprezę dla 999 osób ?
  Jak 5 tysięcy będzie stało pod stadionem !! 999 osób to razem z mechanikami zawodnikami obsługa itd !!! Impreza dla kolesiostwa DK !! Trzeba najpierw się zająć stadionem bo jest tak zaniedbany źe woła o pomste do nieba a potem zrobić Olimpiadę !!! Arogancja i pycha naszej władzy nie zna granic !!!!
 • To chyba pożegnalna impreza DELFINA z POpaprańcami i Świętochlowicami!
 • Pic na woda z tym turniejem zapowiedziało sie 5 zawodników a 4 potwierdziło - no to richtig turniej po byku - chyba ino po to coby sie delfin i widera pokozali że coś sie tam dzieje. Nie tak miało to wyglądać
 • Szanowna Redakcjo

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność