Dotacje na świętochłowicki sport w 2017 roku

Zgodnie z § 3 pkt 2 uchwały Rady Miejskiej w Świętochłowicach Nr V/36/11 z dnia 16.02.2011r. w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu w Mieście Świętochłowice, kluby sportowe mogą składać wnioski o przyznanie dotacji na wsparcie zadań z zakresu rozwoju sportu.

 

O dotacje ubiegać się mogą wszystkie kluby sportowe niedziałające w celu osiągnięcia zysku, które  działają na terenie naszego miasta.  Kluby mogą przeznaczyć środki na następujące zadania:

 

realizację programów szkolenia sportowego,

zakup sprzętu sportowego,

pokrycie kosztów organizowania zawodów sportowych lub uczestnictwa w tych zawodach,

pokrycie kosztów korzystania z obiektów i urządzeń sportowych dla celów szkolenia sportowego,

wynagrodzenie kadry szkoleniowej.  

Termin składania wniosku upływa 15 września br. Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami składać należy w Biurze Obsługi Mieszkańców do godz. 15.30 lub za pośrednictwem poczty. Druk wniosku do pobrania na stronie www.swietochlowice.pl w zakładce mieszkańcy/sport/dotacje.

Jednocześnie w związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o dotacje dla klubów sportowych na 2017 rok

Urząd zaprasza przedstawicieli klubów ubiegających się o dotację. Na spotkanie zaprasza się prezesów i osoby prowadzące dokumentacje księgową klubu. Spotkanie ma się odbyć we wtorek 6 września o 16:00 w sali kominkowej urzędu.

UM Świętochłowice

29-08-2016 admin 1939

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Wynagrodzenie to zysk.
    Zakup sprzętu to zysk ( można kupić ubrania sportowe dla "prezesa" )
  • A kasa to z czego na to wszystko z kserokopiarki?

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność