Świętochłowice nie przyjmą uchodźców

Kilkanaście dni temu pisaliśmy o tym, że pojawiły się w internecie głosy wskazujące na możliwość zakwaterowania w Świętochłowicach grupy uchodźców z bliskiego wschodu. Zapytaliśmy o sprawę w świętochłowickim magistracie, ten zaś pogłoski zdementował.

 

W odpowiedzi, jaką nadesłała nam rzecznik prasowa UM Aldona Minorczyk - Cichy informuje się, że w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach nie były i nie są prowadzone żadne działania dotyczące przyjęcia imigrantów z Syrii lub innych krajów Bliskiego Wschodu.

red.

11-10-2015 admin 2566

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Wiem, że nie wolno generalizować, ale jednak pewne zachowania przygnębiają i jednocześnie skłaniają do myślenia:

  https://www.youtube.com/watch?v=ha-B17fw8vw
  • co ty dupisz to była grażynka ino 4 dni piła i
   ryj jej tak popuchł że wyglądała jak uchodźiec z syrii.
 • Przecież na Lipinach już widziano jakąś Syryjkę, to jak ma ich nie być jak już są!
 • Wierzycie tej bandzie z UM?
 • To dobrze. Ale na wszelki wypadek 25 października radziłbym nie oddawać swojego cennego głosu na tych, którzy na taki POmysł wpadli.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność