Nowy dzielnicowy w Centrum
fot. KMP Świętochłowice

Przeprowadzono wewnętrzny nabór na stanowisko dzielnicowego. Postępowanie składało się z dwóch etapów, rozmowy kwalifikacyjnej z członkami komisji rekrutacyjnej oraz rozmowy z psychologiem. W wyniku przeprowadzonego postępowania kwalifikacyjnego nowym dzielnicowym dzielnicy centrum – wschód został sierżant Łukasz Nowak.

 

W świętochłowickiej komendzie przeprowadzono rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko nowego dzielnicowego w dzielnicy Centrum - wschód. Postępowanie kwalifikacyjne przeprowadzone zostało w myśl nowej koncepcji pracy dzielnicowego w województwie śląskim. W Procesie kwalifikacyjnym udział wzięło 4 kandydatów, którzy do tej pory pełnili służbę w ogniwie patrolowo – interwencyjnym oraz w wydziale ruchu drogowego. Chętni na stanowisko dzielnicowego musieli przejść rozmowę kwalifikacyjną z członkami komisji oraz z Psychologiem z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, w trakcie, której oceniana była ich samoorganizacja, motywacja do pracy na stanowisku dzielnicowego oraz zdolność porozumiewania się.

W wyniku przeprowadzonego postępowania kwalifikacyjnego nowym dzielnicowym dzielnicy centrum – wschód został sierżant Łukasz Nowak.

 

źródło: KMP Świętochłowice

 

Nowo wybranemu dzielnicowemu życzymy sukcesów w pracy oraz spokojnej służby!

 

 

30-11-2015 admin 1962

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność