Minister Obrony docenił prezydenta Świętochłowic. Jest medal!
foto pochodzi z oficjalnego profilu prezydenta Świętochłowic na FB

Ministerstwo Obrony Narodowej doceniło Dawida Kostempskiego za jego wkład i liczne zasługi dla obronności naszego kraju. Srebrny medal przyznany przez MON, jak sam określił Kostempski - jest powodem do dumy.

 

Prezydent Świętochłowic to istny człowiek orkiestra. Po wielkich sukcesach na płaszczyźnie ekonomicznej, społecznej czy ekologicznej, przyszedł czas także na te związane z obronnością kraju.

Na oficjalnym profilu społecznościowym prezydenta opublikowano właśnie informację, według której przywódca naszego miasta otrzymał od Ministra Obrony Narodowej "Srebrny medal za zasługi dla obronności kraju". Wyrożnienie zostało przyznane 4 listopada ub.r. Wraz z odznaczeniem wydano okolicznościową legitymację.

Co prawda w trakcie kadencji Kostempskiego trudno było w mieście zauważyć cokolwiek wskazującego mieszkańcom na działania związane z obronnością, jednak medal tej rangi z pewnością nie bywa przyznawany losowo. Wierzymy zatem, że działania prezydenta musiały być prowadzone w konspiracji, a ta, jak wiemy - w obronności miewa wielkie znaczenie.

 red.

12-11-2015 admin 3892

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Zaproszenie miało być na otwarcie Muzeum Powstań, I było. Ale poszlo do Gliwic a nie do Chorzowa.
 • Dostałw tym roku bo w tamtym "podpadł" komendantowi WKU. Wspaniała kadra urzędu pod wodzą E. Jakubowskiej wysłała zaproszenie do komendanta WKU Gliwice a nie do komendanta WKu Chorzów. A ten powiedział "wała" i medale schował do szafy. Ale już mu przeszło.
 • Na legitce pisze ,że tyn łorder przyznali mu koledzy partyjni w listopadzie 2014.Tylko może przypadkiem przez rok cały nikt o odpowiednim statusie i randze nie miał czasu aby z hukiem i należnym ceremoniałem i oprawą powiesić go na wypiętej klacie zasłużonego bohatera.
 • Co za bzdura. Platformianych do PIS się nie przyjmuje . Może zostanie przyjęty do innej instytucji.
 • Delfin członkiem PiS
  • Wiem, znam i stosowałem z dobrymi wynikami!!!
  • Wiesz co by z takim zrobili w wojsku ?!
 • Gdy by w takich brudnych butach i wymiętym ubraniu stanął w wojsku w szeregu to dostał by taki wycisk,że nawet piżamę by prasował przed wejściem do pościeli!!!Ale nie można wybrzydzać - jaka władza tacy bohaterowie!!!
 • Jako lokalny patriota szukałem w trzewiach \"internata\" jakiegoś męskiego typa aby symbolizował nasze miasto i mój wielki patriotyzm i znalazłem takie coś - od razu widać,że to twardy męski typ- emanacja siły i godności w jednym, o czym nie boi się powiadomić całego świata w tym naszego miasteczka!!!Osobiście brzydzę się skórzastymi ekshibicjonistami, ale tu nie mamy takiego przypadku- to urodzony bohater wzór do naśladowania!!!
  P.s. Przemyślę to dogłębnie jeszcze raz!!!
  • Jako lokalny patriota szukałem w trzewiach "internata" jakiegoś męskiego typa aby symbolizował nasze miasto i mój wielki patriotyzm i znalazłem takie coś - od razu widać,że to twardy męski typ- emanacja siły i godności w jednym, o czym nie boi się powiadomić całego świata w tym naszego miasteczka!!!Osobiście brzydzę się skórzastymi ekshibicjonistami, ale tu nie mamy takiego przypadku- to urodzony bohater wzór do naśladowania!!!
   P.s. Przemyślę to dogłębnie jeszcze raz!!!
 • Karcz też umieścił na swoim fejsie informację. W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości zostałem odznaczony Srebrnym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju przyznawanym przez Ministra Obrony Narodowej. Panu Premierowi Siemoniakowi dziękuję za dostrzeżenie moich działań i obiecuję dalej pracować na rzecz szerokopojętego bezpieczeństwa mieszkańców Świętochłowic i całego regionu. Kurde! Nie wiedziałem, że panowie się znają. Ale mimo tego też obiecuję, że będę dalej pracować na rzecz najbardziej szerokopojętego bezpieczeństwa mieszkańców Świętochłowic i całego regionu. A tych którzy mają nieruchomości uwolnię od gotówki.
  • Leopold prosze zlikwiduj to odrażające zdjęcie tego miętkiego Narcyza
 • Ogólnie szwej do specjalnego dotarcia ,ale klata wypino jak Hans Klos u Hitlera!!! Zaś jeden dopisek do bogatego CV!!!Był,żył, działał, otrzymał , dostał, dostąpił itd!!!
 • Niech delfin pokaże lelitymację brązowego medalu, to jest podstawą uzyskania srebrnego.
  Przekręty nawet w "armi" - wstyd ...
 • Delfin to narcyz pewnie teraz robi sobie focie z medalem, skórzanych majtek nawet nie komentujmy

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność