Prezydent Świętochłowic wraz z rodziną na konwencji Platformy Obywatelskiej
fot. pochodzi z profilu D. Kostempskiego na na FB

Dawid Kostempski nie wstydzi się przynależności do Platformy Obywatelskiej zamykając usta komentatorom podejrzewającym go często o zamiar wypisania się z mającej obecnie słabe notowania partii. W Gdańsku, w trakcie konwencji Platformy zainaugurowano projekt Polska Obywatelska 2.0. Rodzina Kostempskich na konwencji obecna była w komplecie.

 

Wraz z Dawidem pojechała jego żona Agnieszka, również polityk Platformy Obywatelskiej, znana m.in. z kandydowania na stanowisko prezydenta Mysłowic. Małżeństwo obywatelskich polityków zabrało także dwoje swoich dzieci, syna Dawida oraz córkę Agnieszkę. Cała rodzina ochoczo pozowała do zdjęc z czołowymi politykami PO, w tym m.in z Europosłem Januszem Lewandowskim.

Krajowa konwencja Platformy Obywatelskiej przeszła w kraju jednak bez większego echa, ustępując popularności pro-aborcyjnym protestom kobiet. Na uwagę zasługuje jednak deklaracja Grzegorza Schetyny, który zapewnił, że PO wróci jeszcze do władzy, a wtedy zlikwiduje m.in. Centralne Biuro Antykorupcyjne oraz Instytut Pamięci Narodowej, w zamian tworząc instytucje, które będą rozliczały rządy PiS. Jednym z punktów programowych PO w przyszłości będzie również ... realizacja programu 500+

Gościem Specjalnym konwencji był Lech Wałęsa.

 

red

03-10-2016 admin 4156

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Podobno delfin ze słoniem są na Oktoberfescie w Monachium ?
  Służbowo ?!
  Jesli to prawda to natychmiast zawiadomić słuzby aby zareagowały i sprawdziły na miejscu co tam robi, gdzie, z kim
  • "kominiarze" nie mają taczek tylko bransoletki
 • Żadne zdjęcia z politykami wysokiego szczebla nie pomogą... Kostempski się kończy. Myśli, że jak się polansuje to mu to coś da. Ale ludzie nie są tacy głupi ! Pozostały 2 lata do wyborów i jak się prezydent nie weźmie do roboty, to go ludzie "na taczkach wywiozą".
 • Mam wrażenie, że obecny "Naczelnik Państwa" ulokował w newralgicznych miejscach PO swoich "kretów". Najpierw spin doktor "Misiek" Kamiński poprowadził kampanię Prezydenta Bronisława Komorowskiego i Premier Ewy Kopacz w taki sposób, że PO zaliczyła spektakularną "glebę", a teraz Grzegorz "Zniszczę Cię" Schetyna robi to samo. Przecież zapowiedź likwidacji CBA to "sztich do bitwy" i to takiej na śmierć i życie. Teraz chcą nie chcąc CBA w "obronie własnej" musi być szybsze i zlikwidować PO. No chyba, że obecny przewodniczący PO naprawdę sądzi, że działacze PO na szczeblu krajowym i w "terenie" nie mają niczego "za uszami", czego CBA nie potrafiłoby wytropić i udowodnić. Coś mi się wydaje, że to ze strony szefa PO bardzo ryzykowna gra.
 • Wielki wyprzedawca i prywatyzator polski ! Ale towarzycho! Mnie by było wstyd!
 • I co ma dac taka emanacja? Że niby elita?
 • Nie zdziwiłbym się gdyby delfin zapisał dzieci do PO wszak tam dbają o interesy swoich a za dwa lata wystawi już całą rodzinę w wyborach gdzie się da
 • Dobre zdjęcie, dobre!

  Eurokołchoźnik Lewandowski doprowadził do ruiny polską gospodarkę a ten drugi Pan świętochłowicką

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność