Cisza wyborcza w Świętochłowicach

Cisza wyborcza w Świętochłowicach

Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała, że „cisza wyborcza" rozpocznie się na 24 godziny przed dniem głosowania, tj. w dniu 15 listopada 2014 r. od godz. 0.00 i potrwa do zakończenia głosowania, tj. do godz. 21.00 w dniu 16 listopada 2014 r., jeżeli żadna z obwodowych komisji wyborczych, w wyniku nadzwyczajnych wydarzeń, nie podejmie uchwały o przedłużeniu głosowania.

Ruch Autonomii Ślaska: Świętochłowice to więcej niż adres!

Ruch Autonomii Ślaska: Świętochłowice to więcej niż adres!

Nie wystarczy być zameldowanym w naszym mieście, by znać potrzeby jego mieszkańców. Nie wystarczy otoczyć się specjalistami przywiezionymi z innych części województwa, by skutecznie zarządzać miastem. Należy przede wszystkim znać Świętochłowice i potrzeby świętochłowiczan, żyć tutaj na co dzień i wspólnie ponosić wszelkie konsekwencje podejmowanych przez urząd miejski decyzji.

Relacja online z ostatniej sesji rady miasta tej kadencji

Relacja online z ostatniej sesji rady miasta tej kadencji

Dzisiaj w piątek 7 listopada odbywa się ostatnia w tej kadencji LVIII sesja Rady Miasta Świętochłowice. Sesja, która przejdzie do historii także dlatego, że ostatni raz odbędzie się w 23 osobowym składzie radnych. Jak wiadomo, od nowej kadencji zgromadzenie radnych ze względu na zmniejszenie się ludności Świętochłowic do poziomu poniżej 50 tyś osób liczyć będzie 21 przedstawicieli.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność