Stanisław Michalkiewicz odwiedził Świętochłowice
Fot. PiS Świętochłowice

22 kwietnia, w sali Muzeum Powstań Śląskich odbyło się zorganizowane przez świętochłowickie koło PiS spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem - znanym publicystą związanym ze środowiskami prawicowymi. Prezentujemy materiał wideo ze spotkania.

 

Organizatorzy i uczestnicy spotkania są zadowoleni. Na facebook' owym profilu lokalnego PiS czytamy:

Dziękujemy redaktorowi Stanisławowi Michalkiewiczowi oraz uczestnikom spotkania. Ich liczny udział przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Nie wszystkim udało się zająć miejsce na sali za co serdecznie przepraszamy. Wczorajsze spotkanie pokazało, że wiele osób zainteresowanych jest historią oraz przyszłymi losami naszej Ojczyzny.

Materiał wideo:

 

 

 

27-04-2016 admin 1769

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność