37 urodziny prezydenta Świętochłowic - złóż życzenia!
fot. Kostempski.pl

37 urodziny obchodzi dzisiaj prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski. Życzenia dla włodarza naszego miasta mieszkańcy Świętochłowic mogą złożyć również za pośrednictwem naszego portalu. Zachęcamy!

 

Dawid Kostempski rządzi naszym miastem od 2010 roku. Wybrany na prezydenta dwukrotnie z list Platformy Obywatelskiej jest jedną z najbarwniejszych postaci, jakie przewinęły się na scenie politycznej naszego miasta.

Dawid Kostempski to wytrawny polityk w każdym calu. Tym bardziej martwią nas docierające informacje o decyzji, jakoby po upływie bieżącej kadencji Pan Dawid miałby nie zdecydować się na ubieganie się o kolejną kadencję. Liczne "wiewiórki" donoszą bowiem, że schedę po Kostempskim ma objąć w 2018 roku Jego pierwszy zastępca Bartosz Karcz. Niektórzy uważają nawet, że kampania wyborcza sympatycznego Pana Bartka już się rozpoczęła.

Odwołujemy się tymczasem do oczekiwań mieszkańców. Wielu świętochłowiczan nie wyobraża sobie swojego miasta bez zarządu pana Dawida. Z drugiej strony, trzeba jednak mieć na uwadze, że klasa polityczna prezydenta już teraz nobilituje Go do stawienia czoła nowym wyzwaniom. Dlatego życzymy Panu Dawidowi dalszej błyskotliwej kariery, być może w Zarządzie Krajowym Platformy Obywatelskiej, być może nawet w Brukseli. Życzymy także wiele zdrowia, aby mógł Pan  odważnie i w dobrej formie stawić czoła nowym wyzwaniom!

Proszę przyjąć te życzenia, do których mamy nadzieję licznie dołączą również mieszkańcy Świętochłowic.

red.

09-05-2016 admin 4791

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • a jakie życzenia by sobie życzył dostać nieudolny prezydent czy któryś z mieszkańców ma ochote je złozyć człowiekowi karierowiczowi bez honoru - przecież mieszkńców ma Pan w ,,D" łaskę pan robi że przyjmnie kogoś na rozmowe PO półrocznym terminie lub wcale..............
 • Trza się brać, mieszkańcy mają już dosyć platf. Brak absolutorium daje wiele do myślenia. Jest alternatywa. Honorowa dymisja, albo referendum. Te niepotrzebne 5 minut Świętochłowiczanie będą naprawiały 100 lat.
 • do xxxx . I trzeba dodać ,że dziekujemy już tym obcym.
 • Wyborcy P. Świerka to patrioci , autochtoni ,którzy pracują w interesie naszego miasta, to 85% mieszkańców, którzy nie maja skrzywionego kręgosłupa moralnego i czekają na oczyszczenie NASZEGO MIASTA ze śmieci. Pamiętamy zawsze , że to my Ślązacy, jestesmy u siebie.
  • Czy obsesyjne gonienie za "szkiełkiem", parcie na "papier" i na "sieć", ten cały "dworski, bizantyjski przepych" sprawowania "władzy" w małych Świonach, to nie jest aby przejaw "zakompleksienia", zdających podświadomie sobie sprawę z swojej rzeczywistej wartości, "sfrustrowanych ludzików"?
 • Cudne komentarze sfrustrowanych, zakompleksionych ludzików nic więcej dodać nie trzeba. Co do prezydenta to macie najlepszego od dwóch dekad więc co was teraz boli? że z PO? A to że każdy z polityków ma jakieś "partyjne" pochodzenie to wy nie wiecie bo się wczoraj urodziliście tak?
  • Ile to już lat słyszymy, że oni sobie poradzą?? I nic!!
   Z każdym wpisem pokazujesz jaki z ciebie ćwok. Jeśli takich wyborców mają Świerk i Nowak, to ja dziękuję .
 • do spko. BŁĄD , WIELKI BŁĄD , przecież nikt kto inny tylko Świerk i Nowak z tymi intruzami sobie poradzą. Czekamy .
 • Ze Świerkiem? Z nim chyba każdy wygra. Potrzeba niwego lidera.
 • Usuńcie wreszcie tę POmyłkę polityczną.
 • Ślązacy , Teraz Wasz RUCH . Nadszedł już ten czas ,że można zacząć realizować nasze podstawowe zadania i marzenia autochtonów.
  • W cuda wierzysz? Oni się obudzą dopiero we wrześniu 2018
 • Reasumując komentarze mieszkańców prosimy nasz świętochłowicki Ruch Ślązakow o jak najszybszą eksmisję delfinarium i rozliczenie panującego oraz radnych po stronie prezydenta.
 • PO wracajcie wreszcie do swoich korzeni. CHyba pamiętacie skąd są Wasi rodzice i dziadkowie. Pracujcie w swoich gminach lub sołectwach . Dowidzenia. Nasi autochtoni nie pracują w Waszych wsiach.
 • Do ziomek -Ziomek z Sosnowca lub innej wsi już też powinien sie pakować.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność