Wspólnie na podbój Urzędu Wojewódzkiego
fot. Wspólne Świętochłowice

Już po raz drugi świętochłowiccy uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 mogli zwiedzić Śląski Urząd Wojewódzki. Kolejną grupę na wycieczkę po ŚUW zabrał Dariusz Jurczyk - prezes stowarzyszenia i fundacji Wspólne Świętochłowice. Uczniowie klas szóstych zwiedzili zabytkowy budynek władz województwa.

 

Młodzi świętochłowiczanie mogli zapoznać się także z pracą Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, gdzie pracują operatorzy alarmowego numeru ratunkowego 112.

- Wizyta w takim miejscu jest doskonałym uzupełnieniem wiedzy przekazywanej przez pedagogów na temat bezpieczeństwa i zachowań w nagłych przypadkach - mówi Dariusz Jurczyk, - dlatego w porozumieniu z dyrekcją SP1 planujemy cykliczną organizację tego typu wycieczek dla klas szóstych na początku roku szkolnego - dodaje.

 red.

14-09-2015 admin 2205

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Delfin z fałszywym uśmieszkiem w ciasnym garniturku a w tłumie spocony kelner z huty
  • Strona www.wspolneswietochlowice.pl została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

    Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

    Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.
  • Co sie dzieje ze stroną wspólnych?

    http://www.wspolneswietochlowice.pl/
  • To wspólni jeszcze działają? To już chyba ino \"koncert jednego aktora\". Wybory wypaliły fundację... niestety opinię o niej też:/ niepotrzebnie Panie Darku poszedł Pan z nią do polityki...

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność