V Świętochłowicki Piknik Organizacji Pozarządowych
Zdjęcie archiwalne. UM Świętochłowice

Po raz piąty z kolei w Świętochłowicach organizowany jest piknik organizacji pozarządowych, zwany  często piknikiem organizacji popierających polityków Platformy Obywatelskiej aktualnie zarządzających naszym miastem. Tegoroczna odsłona już 4 czerwca.

 

Za stroną Urzędu Miasta

Prezydent Miasta serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe z terenu Świętochłowic do udziału w „V Świętochłowickim Pikniku Organizacji Pozarządowych” który odbędzie się w dniu 4 czerwca 2016 r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka”. Celem tego przedsięwzięcia jest upowszechnienie wśród mieszkańców informacji o organizacjach pozarządowych, a także przedstawienie ich dorobku i działań na rzecz Miasta.

Organizacje zainteresowane udziałem w Pikniku proszone są o przekazanie do  Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego formularza zgłoszeniowego w terminie do 29 kwietnia 2016 r. na adres mailowy: a.lendzik@swietochlowice.pl  bądź pocztą: Świętochłowice, ul. Katowicka 54. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału pod numerem tel. 032 3491-846

 

źródło: UM Świętochłowice

05-04-2016 admin 2483

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Jest tyle ładnych miejsc np.Kalina z urokliwym zdrowotnym klimatem a oni na Skałce chcą balować!Miejsce delfina jest w Kalinie a nie na Skałce!

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność