Narodowy Test Słuchu 2016 w Świętochłowicach
fot. haloursynow.pl

5 lipca do Świętochłowic  dotrze słuchobus – mobilne laboratorium słuchu, w którym każdy będzie mógł bezpłatnie zbadać słuch i skorzystać z porad specjalistów. Świętochłowice to kolejny przystanek w trasie Narodowego Testu Słuchu 2016, największej w Polsce kampanii profilaktyki chorób słuchu.

 

Kampania ma również cel charytatywny. Każdy, kto bezpłatnie sprawdzi słuch, pomoże niesłyszącym dzieciom! Organizatorzy kampanii za każde wykonanie badanie słuchu przeznaczą złotówkę dla Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Poznaniu. Im więcej osób przebadanych, tym więcej pieniędzy trafi na konto ośrodka.

Testy słuchu w Świętochłowicach odbędą się 5 lipca, we wtorek, ul. Bytomska 5, w godz. 9 - 15

Testy są bezbolesne i krótkie. Nie trzeba będzie mieć żadnych skierowań. Wystarczy odwiedzić słuchobus. Każdy pacjent może liczyć na poradę, przekażemy mu konkretne, zindywidualizowane informacje, powiemy, w jakim stanie jest jego słuch i co należy robić, aby o niego dbać.

Narodowy Test Słuchu to największa w Polsce kampania profilaktyki chorób słuchu. W lipcu, sierpniu i wrześniu kilkadziesiąt polskich miast i miasteczek odwiedzi ekipa słuchobusu – mobilnego laboratorium słuchu. Wykonujemy  w nim otwarte, bezpłatne, krótkie i bezbolesne testy słuchu każdemu, kto się do nas zgłosi. Każdy pacjent może liczyć na poradę, przekażemy mu konkretne, zindywidualizowane informacje, powiemy, w jakim stanie jest jego słuch i co należy robić, aby o niego dbać.

Ekipa Narodowego Testu Słuchu wykonuje test dwustopniowy. 1. Trwający minutę test ecola – przechodzą go wszyscy. Jeśli wykazuje jakiekolwiek wady od razy kierowany jest na drugi, dokładniejszy: 2. Test audiometryczny wykonywany przy pomocy audiometru tonalnego.

nadesłał: 3PR Consulting
Strona www kampanii z TRASĄ: www.sluchobus.pl

 

04-07-2016 admin 2853

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Delfin niech zrobi uroczyste otwarcie i jako pierwszy podda się badaniom bo nie słyszy co do niego mówią mieszkańcy Świętochłowic!!
  • w pierwszej kolejności badaniu POwini sie poddać urząd miasta bo jest głuchy jak pień

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność