Lolek i kremówka na tropie urodzin - przyjdź na festyn FRP

Już w najbliższy piątek, tj. 15 sierpnia, na Skałce odbędzie się dziesiąty już - jubileuszowy festyn familijny, organizowany przez Fundację Rodzin Polskich im. Św. Jana Pawła II. Hasłem przewodnim jest "Lolek i kremówka na tropach urodzin!"

 

Przygotowano mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych. Na żwirowym boisku "Skałki" każdy znajdzie coś dla siebie. W ten szczególny dzień, organizatorzy zapraszają całe rodziny.

Impreza rozpoczyna się o 15:30, a następnie uczestnicy festynu będą mogli m.in. podziwiać pokaz lotów drapieżnych ptaków, pograć w bumperball i wziąć udział w loterii - rodzinnej tomboli. Czas umilą także pokazy iluzjonisty Tomka Kabisa - znanego z programu "Mam talent", na chętnych czekać będą również warsztaty beat-box'owe. Nie zabraknie i innych atrakcji.

Zwieńczeniem festynu będą: urodzinowa niespodzianka, Apel Jasnogórski a na koniec do nieba polecą lampiony szczęścia. Festyn, jak co roku ma charakter charytatywny, tym razem, zebrane środki mają pomóc w uruchomieniu pracowni szkła.

Możesz dołączyć do tego wydarzenia również na facebook'u dopisując się pod poniższym linkiem.
https://www.facebook.com/events/683035875118725/?ref=22

Zapraszamy!

 

12-08-2014 admin 2706

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

    • Jak nie chcesz to nie musisz tam iść. Chyba, że nie jesteś wolnym czlowiekiem.
  • Jedna wielka chała jak co roku. Nawet nikt nie zagra.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność