Kibice
Na zdjęciu członkowie klubu kibica Śląska Świętochłowice

Kibice "Śląska" Świętochłowice nie tracą czasu i wciąż promują ukochany sport, jakim jest żużel. W ubiegłą sobotę z dużym powodzeniem zakończono kolejną promocyjną akcję mającą na celu wsparcie chorzowskiego schroniska.

 

Kibice "Śląska" Świętochłowice nie tracą czasu i wciąż promują ukochany sport, jakim jest żużel. W ubiegłą sobotę z dużym powodzeniem zakończono kolejną promocyjną akcję mającą na celu wsparcie chorzowskiego schroniska.

Tego dnia o godzinie 11.00 na terenie stadionu im. Pawła Waloszka w Świętochłowicach spotkała się kilkuosobowa reprezentacja klubu kibica, która z pełnymi bagażnikami samochodowymi udała się do chorzowskiego schroniska, gdzie przekazano liczne dary dla zwierzaków - karmy, kojce, koce - wszystkie artykuły zostały zgromadzone dzięki ogromnemu zaangażowaniu kibiców. Nie zabrakło również chwil pełnych wzruszeń i emocji. „Mega paka dla zwierzaka” tak nazywała się przeprowadzona akcja - akcja z serca dla czworonożnego przyjaciela.Jak zapowiadają kibice - to nie koniec! Rozpoczynają kolejną akcję pt. „Zbieramy nakrętki dla

Jessici”. Będzie to kolejny szczytny cel, dzięki któremu 8-letnia dziewczynka Jessica chorująca na zespół wad mnogich (Celebro-Oculo-Facio-Skeletal) będzie mogła liczyć na pokrycie kosztów stałej i długotrwałej rehabilitacji.

W ubiegły czwartek odbyło się spotkanie członków Młodzieżowego Stowarzyszenia "Śląsk" Świętochłowice z członkami zarządu, celem którego było omówienie strategii działań na najbliższe miesiące.

Tematyka zebrania dotyczyła sposobów pozyskiwania środków finansowych niezbędnych do odbudowy toru żużlowego wraz z zapleczem, niezbędnego do uruchomienia szkółki. Kibice wiedzą, że obecnie potrzeb jest wiele, ale najważniejsza to zakup dmuchanych band, które stanowią podstawowy element umożliwiający zdobycie licencji.

Z drugiej strony miłośnikom czarnego sportu nie brakuje pomysłów, „Polak Potrafi”, Speedway Challenge, Ice Speedway - to kilka nowych propozycji działań na najbliższy czas. Pracy jest wiele, ale dzięki zaangażowaniu i ogromnej determinacji kibiców w najbliższym czasie będzie można liczyć na wiele niespodzianek.

Źródło: Klub Kibica "Śląsk" Świętochłowice

03-11-2014 admin 3989

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność