Stowarzyszenie "Wspólne Świętochłowice" zwraca się z prośbą do mieszkańców miasta Świętochłowice o wypełnienie ankiety, której celem jest zbadanie potrzeb mieszkańców w obszarze zagospodarowania przestrzennego miasta.

 

 - Jest to pierwsze działanie stowarzyszenia w ramach tegorocznego programu "Masz Głos, Masz Wybór" Fundacji im. Stefana Batorego - informuje Dorota Żywica -  jedna z koordynatorek stowarzyszenia. Badanie to ma nam pomóc w ustaleniu potrzeb mieszkańców, które będziemy chcieli zrealizować w ramach działania "Przestrzeń dla ludzi" w tegorocznym programie.

Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres mailowy stowarzyszenia: wspolnesw@op.pl

Ankietę można pobrać klikając w ten link

źródło: Wspólne Świętochłowice

19-07-2015 admin 2580

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność