Złodziej w Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach
fot. MPŚ

Dyżurny jednostki przyjął zgłoszenie o zaistniałej kradzieży na terenie Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach. Dzięki skutecznej pracy kryminalnych zatrzymano 33 letniego mieszkańca Rudy Śląskiej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, teraz za kradzież odpowie przed sądem.

 

Do kradzieży  doszło w  minioną środę ok. godz. 12.00. Sprawca dostał się do pomieszczeń socjalnych Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach znajdujących się w piwnicy i skradł elementy wyposażenia należace do Muzeum oraz sprzęt elektroniczny należący do jednej z pracownic. Mężczyzna ten został zauważony przez personel Muzeum, gdy opuszczał budynek. 

 

Gdy złodziej zaczął uciekać, pracownicy dogonili go i zdołali odebrać mu torbę ze skradzionymi przedmiotami. Świętochłowiccy kryminali szybko namierzyli sprawcę, którym okazał się 33 letni mieszkaniec Rudy Śląskiej. Za dokonanie przestępstwa w warunkach tzw." recydywy" czyli powrotu do przestępstwa, grozi mu zaostrzona kara.

 

KMP Świętochłowice

07-09-2016 admin 2511

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Przecież tam bieda piszczy to co tam można ukraść?
  • News troszki nieświeży

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność